Tentokrát přijdete o vtipné hlášky, jimiž vás častuje náš šéf Radek. Přestože si na poradě psal pilně poznámky a říkal, že tentokrát to bude monotematické, tedy o Saše, zbaběle uprchl a zanechal nás bez zápisu.

Ptáte se, kam uprchl? To vám řeknu úplně přesně. Odjel na svou letos asi 28. dovolenou. To číslo jsem si nevycucala z prstu, ale mám ho z první ruky. Dokonce od pravé ruky našeho šéfa, jeho zástupkyně Klárky  Wimmerové.

No nic, přejme mu to, nemá to s námi ženskými zrovna lehké. Kromě dohledu nad námi redaktorkami si přidělal práci s želvičkami, takže jeho pracovní doba spočívá v krmením želv, kouření doutníku a hledání záminek, jak nás nachytat na švestkách, takže uznejte, že odpočinek někde hodně daleko od nás rozhodně nutně potřebuje.

Ale teď už dost, aby se nám, chudák, neuškytal, a přejděme k tématům příštího týdne.

Budeme opět v oslabené sestavě, neboť Saša jede budovat své letní sídlo na Moravu. Prý jí nemáme co závidět, protože bude uvázaná u plotny a vyvářet řemeslníkům. Nejvíc nás překvapilo, že Saša umí vařit. Doposud se touto bohulibou činností zaobíral její manžílek Ládínek a Sašenka nám tady každý den voněla pod nos jeho delikatesami. 

Upřímně jsme jí záviděly, protože nám musely stačit okolní bufety. Zrovna teď nám Klárka ukázala svůj zeleninový vývar s cizrnou, a byla to spíš cizrna namočená v zeleninovém vývaru.

Prý mám taky něco prásknout na sebe, ale nic mě nenapadá, takže konečně přejdu k tématům příštího týdne.


Pondělí 26. 8. spolu probereme vlasy po dovolené. Jak se na vašich vlasech projevilo slunce, voda a vůbec léto? Dalo jim pěkně zabrat, co říkáte? Už jste se objednaly ke kadeřnici, nebo se o jejich regeneraci postaráte samy? A jak?

Úterý 27. 8. bude poměrně pikantní. Lucka si napřed připravila dárcovství krve, ale jelikož jsme podobné téma probírali poměrně nedávno, navrhla náhradní řešení. Dárcovství spermatu. Dovolily byste to vašemu partnerovi?

Středa 28. 8. bude v duchu luštění a trénování mozkových závitů. Jak mě to napadlo? Před nedávnem jsem objevila kouzlo sudoku a chuť novinového papíru. To když ke konci zdárného luštění zjistím, že mi to nevychází. Také luštíte? Křížovky, osmisměrky a podobné hlavolamy?

Čtvrtek 29. 8. bude o vašem stolování. Jíte každý sám, nebo se scházíte u společného stolu? Stolujete kulturně, nebo jako barbaři?

Pátek 30. 8. patří rozloučení s prázdninami a společně s ním si můžete zavzpomínat, jaké to bylo krásné. Jakub vám u toho bude dělat společnost a občas zamáčkne slzu.

Tak to je zatím vše, doufám, že si vyberete, a nenecháte nás tady smažit ve vlastní šťávě. Není nic horšího než mít prázdnou redakční poštu! Tak pevně věřím, že nám pár příspěvků napíšete, i když je stále ještě okurková sezona.

Předem za všechny redaktory ve službě děkuji

Reklama