to jste ještě neviděly, píše čtenářka s nickem ekleinovka. Vlasy si omotával kolem hlavy a pak připnul sponkou. Jenomže ani ta mu nepomohla, když zafoukal vítr

Hezký začátek týdne všem

Účes naši hlavu zdobí - a jde -li o vlasy našeho protějšku, máme možnost mu do úpravy jeho vlasů lehce zasáhnout. Pokud ovšem sdílí stejný názor. Můj muž je mi tak hluboce oddán =D , že si nechá svůj vlas upravit mýma rukama =D. Respektive nůžkama v mých rukách. Dopadá to dobře, většinou. Moje dlouholetá ,,odborná,, praxe na vlastních dětech a dětech kamarádek, je přece jen trošku znát...

Prostě ho ostříhám, jak se to líbí mně a muž je spokojený. Já také.

Ale, co chci ještě zmínit. Můj bývalý kolega z projekce, měl nahoře vlasů pramálo. Řešil to tak, že si onen zbytek nachal růst a omotával si ho kolem hlavy. A konec připnul pírkem!!!

Takovou přehazovačku jste ještě neviděli. Když zafoukal silný vítr, pírko nepírko, přehazovačka letěla ve směru větru. Fešák k pohledání. Expert. To mám stokrát raději chlapy, kteří pleš přiznají, hlavu si oholí a navíc jim to ještě sekne. Takový Andre Agassi. Nejprve bujná kštice a poté vyholený. A líbí se mi.

Je jedno, jestli mají muži dlouhé vlasy nebo krátké. Hlavně, když je mají umyté a upravené. A voňavé...to mám ráda...

ekleinovka

Milá ekleinovko, v tom se asi shodneme všechny. Která z nás by se ráda dotýkala mostných vlasů? Brrr

Napíšete mi také něco o vlasech svého partnera, milé ženy-in? Také ho stříháte sama, nebo se raději svěřuje do péče profesionálům? Jak často chodí ke kadeřníkovi? Pochlubte se, jak o sebe dbá váš partner. Líbí se vám jeho vlasy? Splnil se vám váš ideál? Nebo máte doma pravý opak? Jak jste se s tím smířila?

Napište mi na redakce@zena-in.cz

Reklama