Přeju vám hezké ráno, milé čtenářky. Snad se nad dnešním vážnějším tématem o předváděcích akcích nebudeme moc rozčilovat, to by mě mrzelo. Ale i takové věci holt k životu patří.

A myslím, že je dobře, když se o takových tématech píše, mluví a diskutuje. Jenom tak se lidi mohou dozvědět, co je na předváděcích akcích špatného, mohou se poučit nebo na ně vůbec nechodit. Což by bylo úplně nejlepší!

Asi před rokem bývaly celkem pravidelně předváděcí akce u nás ve vsi v kulturáku. Jednou jsme šli s dětmi kolem a zastavili jsme se venku na limonádu a pivo. Chvíli jsme tam seděli, když zevnitř přiběhla rozčilená paní a nadávala, co si to ti lidi dovolují. „Já jsem zaplatila 50 korun za vstup, ale klidně jim je tam nechám, nemám zapotřebí nechat si nadávat. Chci jet domů, zavolám synovi, ať pro mě přijede! To jsou způsoby! Klidně ať si ten oběd strčí za klobouk!“ A padaly i horší výrazy... Pak za ní vyběhla další ženská, nejspíš organizátorka, snažila se ji uklidnit, ale paní se nedala a opravdu asi po 10 minutách odjela.

Říkala jsem si, že takových asi moc není. Většina se bojí ozvat nebo si stěžovat, a radši mlčí. Co si o tom myslíte? Máte nějaké podobné zkušenosti?

Téma dnešního dne je: Šmejdi aneb předváděcí akce pro seniory

  • Co si o tomto tématu myslíte?
  • Navštívila jste nějakou předváděcí akci?
  • Jak to probíhalo?
  • Koupila jste si nějaký výrobek? A fungoval vám?
  • Pokusila jste se nějaký výrobek z předváděcí akce vrátit? Jaké to bylo?
  • Slyšela jste někoho o takové akci vyprávět?
  • Máte nějaké jiné zkušenosti z předváděcích akcí?

Pište, budu se těšit. Jedna z vás získá opět dárek, tentokrát knížku L. Byrnerové: Andělské poselství naděje a ohřívač hrnku k počítači. Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na známou adresu redakce@zena-in.cz, předmět e-mailu: ŠMEJDI.

smejd

Reklama