Od půlky července jste nám mohli posílat fotografie, s tématikou, kdy jste oporou svým nejbližším. Nyní jsme vybrali tři výherkyně, které od nás získají balíček Pantene. Partnerem fotosoutěže byla kampaň P&G „Děkuji, maminko“.

Autor: bleblemcy

Název: Léto s rybičkou

Popis: Moje léto bylo náročné a ještě bude. V letních vedrech jsem nosila v břiše naši malou rybičku Rozárku. Dnes už je Rozárka na světě. Narodila se 25. 7. a tak mi zůstaly tyhle fotky. Fotil a rybku kreslil můj muž a na snímku jsou s námi náš syn Ondrášek-Rarášek a čubinka Meginka.

bleblemcy

Autor: Jindriska8

Název: Moje maminka

Popis: Teď v červenci ji bylo 93 let, zlomila si nohu, ale stále má elán, ráda čte a myslí na svoje pravnoučata.

jindriska8

Autor: nikikaci

Název: Na vítání občánků

Popis: Jsem mladá maminka (18 let), možná si spoustu lidí myslelo, že to nezvládnu se starat, ale mé miminko bylo plánované s partnerem a já si moc přála mít brzo dítě a vše zvládám. A není to ''otrava'' jak všichni tvrdili. Moc ráda se starám a jsem na to pyšná. Jsme jak jedna duše, nezajímá mě kariéra, užívat si, pařit a všechny tyhle prkotiny... nechci ani jedno z toho, chci být maminka a být navždy oporou mému dítěti a obětuji pro to cokoliv. I celý můj život. Nikdy bych to neměnila, jsme jedna velká šťastná rodina.

nikokaci

http://us.pg.com/

Reklama