Vyhlašujeme další ročník projektu s Ketodiet. Děkujeme všem, které se zúčastnily našeho dotazníku. Po důkladném pročtení všech příspěvků a příběhů jsme spolu se zástupci Ketodiet vybrali následující tři čtenářky.

Které čtenářky budou letos s námi hubnout? Na jaké příběhy se můžete těšit?

Zde vám představujeme naše vybrané čtenářky. Těšíme se na jejich úspěchy. V následujících článcích vám přineseme další podrobnosti. Během února je nafotíme, natočíme, projdou odborným školením a pohovorem s výživovou poradkyní Ketodiet. Ta jim vypracuje detailní plán, podle kterého se budou stravovat. Těšíme se na jejich závěrečnou proměnu, kterou prošly všechny čtenářky, které s námi v minulých ročnících hubly.

Kateřina (Katka23232323) z Chlebovic

Věk: 42 let

Váha: 90 kg

Výška: 160 cm

Kateřina

Zaměstnání: Interiérový designér

Příběh, proč chce zhubnout: Jsem obyčejná ženská, která se pořád honila kolem rodiny a práce a na sebe jí nezbýval moc čas, tak jako většině z nás.

Život vám utíká pod rukama a najednou zjistíte, že máte vysoký tlak a zdravotní problémy. Začíná mě to děsit, říkám si, že nejsem tak stará, abych s tím nemohla něco udělat.

Nejvíc mě dostalo, když mi moje sedmiletá dcerka po té, co přišla ze školy rozlítostněně, řekla: „Mami, že nejsi tlustá! Řekla jsem holkám, že jsou blbé. Já tě mám moc ráda, ať si říkají, co chtějí!“ Opravdu krušná chvilka. Emičce jsem sice vysvětlila, že nemá být smutná, že každý jsme nějaký, někdo tlustý někdo tenký. Důležité je, že se máme rádi.

Musím ale říct, že mi tou svojí otázkou, nastavila nehezké zrcadlo, uvědomila jsem si, že jsem TLUSTÁ (a nemám se tak ráda) a že s tím chci něco udělat, nejen k vůli sobě, ale také pro ni, aby se jednou za svou mámu nemusela stydět.

Jana (levandulka2) z Vlkoše

Věk: 39 let

Váha: 96 kg

Výška: 176 cm

Zaměstnání: Zdravotní sestra

Jana

Příběh, proč chce zhubnout: Sklony k nadváze mám dlouhodobě. Mám velmi ráda jídlo, dobře vařím. Vždy jsem svoji váhu držela celkem na uzdě, ale v posledních letech je to problém. Studuji totiž 3. rokem vysokou školu, pracuji, starám se o dům se zahradou a 3 děti. Dříve jsem na to byla sama, nyní mám skvělého partnera, se kterým se budeme v létě brát.

Velmi jsem přibrala v posledním 3/4 roce, kdy jsem měla extrémně náročné zaměstnání a moje tělo si nezvládalo odpočinout a nabrat síly přirozeným způsobem. Proto jsem více jedla, abych tuto práci energeticky zvládla. Ale v červnu budu končit Vysokou školu zahradnickou a chci změnit profesi. Toužím pracovat jako zahradnice a k tomu musím být v dobré fyzické kondici.

Také na promoci a hlavně své svatbě chci vypadat dobře. Mojí hlavní motivací ale je být zdravá, silná, fit a spokojená sama se sebou. Jsem pevně odhodlaná toho dosáhnout. A pokud by to bylo s pomocí vaší soutěže, motivace by byla o to silnější.

Jsem si takřka jistá, že bych skutečně dokázala výrazně zhubnout a neudělat vaší soutěži a výrobkům Ketodiet ostudu. :)

Jarka (lalica) z Havířova

Věk: 60 let

Váha: 88 kg

Výška: 162 cm

Zaměstnání: důchodce

Jarka

Příběh, proč chce zhubnout: V letošním roce jsem oslavila kulatiny - 60. Snažím se věci dotahovat do zdárného konce, a když se zakousnu, překonám i sama sebe.

Před 2 lety jsem dokončila bakalářské studium na Ostravské univerzitě, hodně mně to posunulo dál v životě, získala jsem dovednosti, nové přátele, naučila se být trpělivá, ale i ctižádostivá (červený diplom).

Velmi ráda bych byla i nadále společnicí malé vnučky, štíhlejší, hbitější, kreativnější. Také se objevují zdravotní potíže (vyšší tlak).

Se Sárinkou podnikáme babské výlety do okolí a obě si je náramně užíváme - výstavy, divadlo, muzea, zvířecí farmy...

Ketodiet

 

Partnerem projektu je značka Ketodiet více se dozvíte na www.ketodiet.cz

Všechny příběhy předchozích čtenářek najdete v naší rubrice //zena-in.cz/kategorie/hubnete

Čtěte také:

Reklama