NARCISO eau de parfum Poudrée ještě intenzivněji proměňuje tajemný půvab vůně v touhu být jí neustále nablízku. 

g

„Mým cílem bylo vytvořit vůni, která bude ještě více přitažlivá, než je původní NARCISO. NARCISO eau de parfum Poudrée vyzdvihuje pravou ženskost a přidává ji na svůdnosti. Je to něžná, ale zároveň oslňující vůně, návyková od prvního okamžiku.”

Narciso Rodriguez

Dosavadní linie vůní NARCISO ztělesňuje nepředstavitelnou svůdnost a umění přitažlivosti, které nyní prohlubuje nová, třetí, kapitola příběhu. NARCISO eau de parfum Poudrée přesahuje hranice času, jelikož s ní se čas zastavuje.

Upoutá vás její rozkošná smyslnost. Tato nová vůně zahalí tělo lehkou intenzitou, která je něžná a osobitá. Dostupná v 30, 50 a 90 ml, NARCISO eau de parfum Poudrée se stává omamnou v okamžiku, kdy je srdce vůně odhaleno jemným pudrovým pižmem.  Hřejivost a vliv vůně jsou posíleny prolnutím sametově hebkých okvětních plátků bílého jasmínu a bulharské růže. Nechybí ani identické tóny dřevitého vetiveru a černého a bílého cedru. Vůně vyvolává jasné představy a svou silnou přitažlivostí působí jako magicky svůdná.

„NARCISO eau de parfum Poudrée je symbolem smyslnosti a neskutečné ženskosti,” podotýká Narciso a doplňuje: „Není příliš pronikavá, ale přesto nezapomenutelná.”

NARCISO eau de parfum Poudrée je ztělesněním decentního luxusu, který na ženské pokožce zanechá intimní hedvábnou vůni. Pokožka se zcela sjednotí s vůní a společně vyzařují krásu a půvab. Jak se vůně na ženské pokožce postupně rozvíjí, vyvolává vzpomínky a zanechává hluboký dojem.

„Barva flakónu je unikátním odstínem ruměnce,” říká návrhář, „ruměnce, který zachycuje ženskost a krásu. Jeho barva poukazuje na smyslnost pokožky a celého těla.”        

Narciso Rodriguez

d

Vůně NARCISO eau de parfum Poudrée je prezentována identickým flakónem, který je protkán mistrnou logikou, jednoduchou krásou a čistotou. Uvnitř průhledné skleněné krychle s ruměným vrškem pluje umně vytvarovaný načervenalý poloviční ovál. Ruměnec vyjadřuje hlubokou ženskost a smyslnost, čím dokazuje svůdnou povahu nové vůně NARCISO eau de parfum Poudrée. 

„Již od prvního dne pro nás byly tóny pokožky a nahoty důležité ve všech našich kolekcích. Načervenalé tváře ženy jsou stejně velkou součástí její smyslnosti jako jejího těla. Vůně NARCISO eau de parfum Poudrée je proměnlivá jako žádná jiná.”

Narciso Rodriguez

Podoba modelky Raquel Zimmermann zobrazuje jednotný půvab a čistou krásu. Její přímý pohled nás láká a škádlí. Načervenalá záře její pleti odráží emoční sílu vůně NARCISO eau de parfum Poudrée. Její mírně natočené tělo zvýrazňuje dlouhý krk a její královské držení těla je naprosto provokující.  Zimmermann přirozeně zosobňuje intimně dramatickou přitažlivost vůně NARCISO eau de parfum Poudrée.


NARCISO eau de parfum Poudrée: duch celé řady vůní NARCISO nás neustále zahaluje do svého tajemství vášně a svůdnosti.

Dostupnost: Vůně je dostupné od 1. května 2016 v parfumeriích Douglas.

Informativní cena:

  • NARCISO EDP POUDRE  30ml            1 690 Kč
  • NARCISO EDP POUDRE  50ml            2 390 Kč
  • NARCISO EDP POUDRE  90ml            2 990 Kč
Reklama