Název prezentovaného výrobku: tyče 16 mm Windoware

 

Varianty a provedení: Marteriál nikl s elegantní matnou úpravou, 5 typů koncovek, možnost nákupu kompletu, ale i sestavení vlastní tyče z nabízených komponentů v originálních baleních. 2 barvy, nerez a mosaz (pozor jde o název barvy). Možnost řešení jako dvoutyče, nebo s bočním úchytem. Možnost kombinovat s u-kolejničkou. Dekorativní háky ve třech provedeních. Špice, koule, cylindr.  

 

Výrobce: Pobočka německého Augustbünger Bob Textilwerk, Německá společnost Windoware (sídlo společnosti Wuppertal – Zástupce pro český trh Styltex design, spol. s r. o.).

 

Dodací termíny: cca 10 dní – dovoz (bez výraznějších problémů)

 

Cena:

 

příklad: komplet s háčky, kroužky a koncovkami:  150 cm  959,5 Kč

             komplet s háčky, kroužky a koncovkami:  200 cm  1 107 Kč

             komplet s háčky, kroužky a koncovkami:  240 cm  1 180,5 Kč

             komplet s háčky, kroužky a koncovkami:  300 cm  1 254,5 Kč

             dekorativní hák (bal. po2 kusech):  100 cm  812 Kč

             koncovka pro dvoutyč (bal. po 2 kusech): 235 Kč

             samostatná tyčovina 16 mm, 200 cm: 328,5 Kč

             spojka pro tyč 16 mm: 117,5 Kč

   

 

Názor: Niklové tyče tvářící se jako nerez za poslední tři roky takřka zaplavily trh a staly se tak doslova masovou záležitostí. Jejich dřívější cena se pohybovala okolo dvou tisíc za kus (tedy jako dnes za tyče z opravdového nerezu). Nyní jsou cenově v podobné výši jako běžné tyče dřevěné, ale mají dvě poměrně podstatná omezení.

1)     kvalita odpovídá ceně (té dnešní, což je vidět na některých detailech – v naší nabídce je také celá kolekce těchto tyčí)

2)     tyto tyče existují prakticky všude na trhu pouze jako komplety monotyče, tedy pouze pro závěs, nebo záclonu. Jakákoliv jiná kombinace se nevyrábí (nutno přiznat, že jejich výhodou je zase cena, která umožňuje zkrášlit byt i lidem s nižším příjmem).

Naproti tomu tyče společnosti Windoware jsou v luxusním provedení do nejmenších detailů a jsou prodávány jako komplety a zároveň jako stavebnice různých dílů, z nichž se dá sestavit téměř libovolně dlouhá tyč mono nebo duo, nebo kombinace s u-kolejničkou. Povrchová úprava je barva mat (na rozdíl od lesku u levných monotyčí), ale díky tomu působí příjemným a reprezentativním dojmem. Zajímavá je cena, která není příliš vyšší než u původních tyčí niklových. Z hlediska naší zkušenosti, tyče společnosti Windoware se přes internet prodávají ve větší míře než původní kolekce niklových tyčí.

 

Doporučená kombinace pro moderní byty: v oknech horizontální žaluzie, nad oknem tyč Windoware pro dekorativní záclonu typu organza (není nutné, aby se dala zatáhnout – pro ušetření nákladů postačí dva šály po stranách okna, které mohou být až na zem.)

 

 

Kde objednat: (v horním menu Žena-in.cz "Bytový textil"„ závěsné systémy“ – tyče Windoware)

 

 

Reklama