Číslo jedna ve finále Česká Miss 2016 nosí Kristýna Kubíčková (18) z Ostravy, která se vyučila cukrářkou a v současné době studuje nástavbový obor podnikání. Do soutěže krásy ji přihlásil její přítel, a to doslova na poslední chvíli. Asi dva dny před castingem. A ona z toho prý byla tak mimo, že to „vydýchávala“ půl hodiny ve vaně a dalšího půl dne se tomu smála. „No a jsem tady,“ usmívá se.

kristyna9

Kdyby ses měla představit úplně neznámému člověku maximálně ve dvou větách. Co bys o sobě řekla?

Jsem potřeštěná, bláznivá, ale taky hodná a sympatická holka, která je prostě svá.

Co ráda děláš?

Mám ráda tanec. Věnovala jsem se mu odmalička, takže celkem asi dvanáct let. Jsem patnáctinásobná mistryně světa v latino show. Ale před dvěma lety jsem toho musela zanechat kvůli problémům se zády. Také moc ráda peču dorty.

A modelingu ses někdy věnovala?

To ani ne. Jen jsem v roce 2011 absolvovala soutěž Dívka roku a byla první v Ostravě, první na Moravě a třetí v celostátním kole.

kristyna4

Co ti dokáže udělat radost?

Každá maličkost. Obrovskou radost jsem naposledy měla třeba z toho, že mi přítel řekl, že mě miluje.

Co tě napadne, když se řekne bohatství?

V dnešní době mám pojem bohatství spojen s povrchností. Většina bohatých lidí bývá povrchní a nebaví se s těmi, kteří majetní nejsou. Neradují se z každé maličkosti a mají svůj uzavřený svět. Pro mě představuje bohatství má rodina.

Co bys ze svého života vymazala?

Asi nic. Jsem vděčná za každou zkušenost. Ať už je špatná, nebo dobrá.

Bez čeho bys naopak nemohla žít?

Bez své rodiny a blízkých lidí.

kristyna1

Co tě dokáže pořádně naštvat?

Skoro každá hloupost, která se mi nelíbí. Ale jak rychle se naštvu, tak rychle se zase uklidním.

Vrátila ses ze soustředění v Thajsku. Jak bys zareagovala, kdyby před tebe někdo postavil talíř praženého hmyzu jako uvítací pokrm?

Překonala bych se a zkusila to. V Thajsku jsem se ostatně už překonala, když jsem ochutnala chobotnici, ke které mám největší odpor. Ta chapadla, to je hrůza…

kristyna7

Když je řeč o Thajsku, co tě tam nejvíce nadchlo?

Asi lidé. Jak jsou příjemní a váží si každé maličkosti, což se mi líbí. Jsou pořád usměvaví, i když to třeba ne vždy mají úplně lehké.

Čemu by ses chtěla jednou věnovat?

Jelikož jsem vystudovaná cukrářka a teď dělám nástavbové studium podnikání, chtěla bych si jednou otevřít cukrárnu. Ať už v Praze, nebo třeba právě v Thajsku přímo na pláži. Sama bych ale všechny ty dorty nejedla, největší radost mi dělá, když peču pro ostatní. :-)

kristyna2

Zdroj foto: Lukáš Navara

Čtěte také:

Reklama