S trojkou jde do finále České Miss 2016 Natálie Kotková (21), studentka Marketingové komunikace na Vysoké škole finanční a správní z Prahy, která pochází z Liberce. Připadá vám povědomá? Není divu, má svůj vlastní blog a YouTube kanál The Nattiness a moderuje také reportáže pro Fashion TV Czech&Slovak.

n2

Kdyby ses měla představit úplně neznámému člověku maximálně ve dvou větách. Co bys o sobě řekla?

Ve dvou větách? Tak to bych asi nezvládla! Jsem nejvíc upovídaný člověk. Ale jo. Jsem asi nejbláznivější člověk, který má realistický pohled na svět, ale stále se snaží vidět svět pozitivně. Pokud si chce někdo život skutečně užívat, jsem správný člověk, se kterým být, protože si nebudu neustále na něco stěžovat, ale naopak hledat a nacházet ty dobré věci na světě, ale přitom si uvědomovat, že to není jen tak a růžové.

Co ráda děláš?

Baví mě skoro všechno! Ráda cestuji, bloguji, chodím na jógu, street dance, zkouším nové věci. Nedávno jsem se třeba rozhodla, že se naučím na longboardu a zkouším se naučit také na surfu. Díky staršímu bráchovi, který se snažil, abych nebyla taková ta typická blondýnka, jsem holka do nepohody. Ráda také jím, naposledy jsem úplně propadla thajské kuchyni.

A modelingu ses někdy věnovala?

Odmalička zkouším soutěže krásy. V osmi letech mě maminka přihlásila do první soutěže, kterou jsem vyhrála, a tak se dostala k modelingu, tomu tuzemskému. Podařilo se mi vyhrát i další soutěže, například Miss Junior 2011. A tak jsem krůček po krůčku směřovala k České Miss. Zkoušela jsem casting už minulý rok, ale tehdy jsem nepostoupila. Asi bylo třeba nějakým způsobem dozrát. Člověk musí mít zkušenosti, dobrou angličtinu, umět se prezentovat. Jela jsem tedy na Erasmus (program pro vzdělávání v zahraničí), zdokonalila angličtinu a otevřela si tak svět, i co se blogování týče. Tím pro mě ale tak nějak skončily castingy, takže fotím a chodím přehlídky už jen příležitostně. Ale na svůj blog se fotím a natáčím neustále.

n6

Co ti dokáže udělat radost?

Stačí, když se na mě někdo usměje, je milý, nebo mi pomůže. To člověku dokáže změnit celý den. Mít dobrou náladu, to je základ.

Co tě napadne, když se řekne bohatství?

Rodina. S tou mám spojené úplně všechno. Mám skvělého bráchu, se kterým bydlím. Je to můj nejlepší kámoš, jsme pořád spolu. Mám i úžasné rodiče! Ti mi dali úplně všechno, co se týče vědomostí a zkušeností, podporují mě ve všem.

Co bys ze svého života vymazala?

Asi nic, mám ráda svůj život. A když už tam něco špatného bylo, díky novým zkušenostem mě to dostalo tam, kde jsem teď.

n5

Bez čeho bys naopak nemohla žít?

Opět – bez rodiny! Ale když ji pominu, tak bez cestování, školy, kamarádů a takového toho pocitu volnosti.

Co tě dokáže pořádně naštvat?

Když je někdo tvrdohlavý a nedá si říct! Nemám ráda, pokud si někdo prosazuje to svoje za každou cenu. Člověk musí mít pokoru a umět říct sorry. Nejvíc se ale naštvu sama na sebe, když jsem já sama naštvaná a nedokážu ovládnout svou náladu.

n3

Když je řeč o Thajsku, co tě tam nejvíce nadchlo?

To nejde říct, protože každý den byl úplně jiný a zážitků moc. Ale když pominu ta krásná místa v Thajsku a místní kuchyni, nadchlo mě, jaká jsme tam byli parta. Všichni na stejné vlně, žádné rozepře! A s holkama táhneme za jeden provaz.

Čemu by ses chtěla jednou věnovat?

Letos mě čekají bakalářské zkoušky, tak uvidíme. Ráda bych cestovala. Chtěla bych rozhodně zůstat v tempu, které teď mám. Rozhodně nechci usnout na vavřínech. Mým přáním je pořád objevovat svět a nesklouznout do nějaké kancelářské práce. Baví mě zkoušky od života, abych se buď spálila, nebo poučila, a pak si mohla říct – jo, tohle bylo skvělé, to mě naučilo to a to. Ale co se práce do budoucna týče, to ještě vůbec nevím. Proto se snažím mít otevřené dveře všude. Uvidím, co mi půjde a kde mě budou chtít. Rozhodně nad ničím nelámu hůl. Hlavně chci být se svým životem spokojená a neuhnat se.

n8

Zdroj foto: Lukáš Navara

Čtěte také:

Reklama