Rádi byste si váš domov vybavili některou z chytrých technologií, ale bojíte se, že se nedoplatíte a navíc si budete muset rozvrtat půlku bytu? Díky O2 Smart Boxu můžete tyto starosti hodit za hlavu.

O2

Už vás nebaví přebíhat z pokoje do pokoje kvůli rychlejšímu internetu? Operátor O2 se rozhodl své zákazníky těchto starostí ušetřit. Letos v létě představil nový modem O2 Smart Box. O2 Smart Box však zvládne mnohem víc, než rychlejší wi-fi. Bezdrátově k němu lze připojit například chytrou zásuvku, senzor na dveře a okna pro zabezpečení domácnosti nebo požární hlásič. Díky tomu si už nebudete muset lámat hlavu s tím, zda jste před odchodem z bytu vypnuli žehličku, zda vám nechytl byt od zapomenuté svíčky nebo zda vás během vaší dovolené nejsou navštívit nezvaní hosté. Vše se ovládá pomocí mobilní aplikace. Díky té můžete odkudkoli na světě zabezpečit váš byt, rozsvítit a zhasnout světla nebo zalít zahradu. Ovládání je velmi jednoduché, zvládnete ho i pokud nejste zrovna fanoušek moderních technologií.

Konečně modem, který nemusíte schovávat!

Kromě vynikajících technických vlastností O2 při vývoji kladlo důraz také na design. Oslovilo proto Martina Tvarůžka, který jako jediný Čech získal prestižní ocenění Red Dot Award ve strojírenské kategorii. „Nechtěli jsme, aby lidé svůj modem dál schovávali na místa, odkud hůř vysílá signál. Vytvořili jsme proto krásný modem v matně černé barvě, jehož součástí je i displej s hodinami a také meteostanice s předpovědí počasí.

O2

Český výrobek za českou cenu

Přestože podobná zařízení v zahraničí vyjdou minimálně na deset tisíc korun, O2 nabízí Smart Box za zaváděcí cenu 3 999 Kč. Součástí balení je i senzor na dveře zdarma. O2 Smart Box je možné pořídit na kterékoli prodejně O2 nebo na www.o2.cz.

Reklama