Konec nebezpečnému telefonování za volantem

5d44137543604obrazek.png

Všichni známe situace, kdy nám při řízení volá kamarád nebo kolegyně z práce a my váháme, zdali máme hovor přijmout nebo telefonát nechat na později. Toto dilema s držákem od Yenkee automaticky odpadá. Držák YSM610 totiž poslouží jako vaše třetí ruka, která vám po celou dobu jízdy mobil spolehlivě podrží. Díky tomu se budete moci lépe soustředit na řízení a vyhnout se riskantnímu telefonování u ucha.

K manipulaci stačí jedna ruka

Co všechny řidiče a řidičky u elektroniky do auta zaručeně otráví? Zamotané kabely, složité ovládání a věčně vybitá baterie mobilního telefonu. U Yenkee držáku se s těmito nepříjemnostmi rozhodně nesetkáte. Výrobci mysleli hlavně na to, aby manipulace byla pohodlná, a zejména praktická. Na základě toho vznikl bezdrátový držák, který se díky postranním tlačítkům dá snadno ovládat jednou rukou. Vzhledem k tomu, že je bezdrátový, nemusíte myslet na nabíječku ani se soustředit na rozmotávání spletitých kabelů, jako tomu často bývá u jiné elektroniky.5d44138922febobrazek.png

Praktičnost nade vše

Praktické využití je klíčem do srdce netrpělivých řidičů. Yenkee držák proto funguje na zcela jednoduchém principu – automaticky se otevírá, zavírá i nabíjí. Co to v praxi znamená? Zaprvé si nemusíte si lámat hlavu s vybitou baterií, neboť držák poslouží jako chytrá nabíječka. Zadruhé nemusíte trávit čas zdlouhavým nastavováním – po vložení telefonu do držáku se jeho čelisti automaticky zacvaknou a nepovolí. To přijde vhod zejména na tankodromu dálnice D1 nebo na jiných nerovných vozovkách, kde hrozí nebezpečí vypojení nebo poškození používané elektroniky.

Inteligentní nabíjení

O bezdrátovém automatickém nabíjení už řeč byla, to ale není všechno. Držák od Yenkee disponuje také podporou rychlého nabíjení (s maximálním výkonem 10 W) a inteligentními čipy, které ihned rozpoznají vložené zařízení a přizpůsobí jeho dobíjení. Pokud toužíte po ještě svižnějším nabíjení a vyšším výkonu, stačí k nabíječce připojit adaptér s technologií QC 2.0 nebo QC 3.0, který dodá vašemu smartphonu šťávu velice rychle.

Na sklo, palubní desku nebo do výdechu ventilace?
5d44136679797obrazek.png

Také se nemůžete rozhodnout, kde by se držák dobře vyjímal? Každý řidič má jiné preference a Yenkee to chápe. Držák se proto dá jednoduše přisát na sklo, palubní desku nebo také do výdechu ventilace, proto se skvěle hodí do všech typů automobilů. Ať už umístíte držák kamkoliv, můžete se spolehnout na dobrou viditelnost, snadný přístup a perfektní funkčnost.

Praktičnost a komfort v jednom je zářná kombinace, která potěší nejednoho řidiče. Držák od Yenkee vychází maximálně vstříc potřebám řidičů a poskytuje nadstandard umožňující bezpečnou i pohodlnou jízdu.

Držák YENKEE YSM610 seženete zde!

Reklama