Jestliže oči jsou okna do duše, pak brýle jsou její výkladní skříní. Sluneční brýle jsou atraktivním módním doplňkem, který nejenom oživí váš outfit, podtrhne vaši osobnost, ale především ochrání váš zrak. Česká značka Relax letos slaví 20 let svého působení na trhu! Narozeninová nálada se promítla i do složení letošní kolekce slunečních brýlí, kterou v těchto dnech představuje.

Značka Relax slaví 20 let

relax12

Kolekce je odvážnější, více trendy, ale přesto je složení různými typy modelů důkladně promyšlené. Výsledkem je bohatá, rozmanitá nabídka tvarů a stylů, ze které si vybere úplně každý. Najdete si brýle, které vám sednou při jakékoliv příležitosti: ať už jedete k moři, jdete se jen tak projí do města nebo plánujete výlet na kole či inlinech. Všechny brýle značky Relax bezpečně chrání proti UV záření.

relax10

Letos se nosí barevnější brýle, a to nejenom na party! Neupínejte se pouze k černé barvě. Neotřele a zároveň elegantně totiž působí třeba i jantarově modré rámy nebo rámy s květinovými vzory či s motivy dřeva.

„Protože chceme, aby brýle nejen dokonale seděly a podtrhovaly osobní styl uživatele, ale také zprostředkovaly kouzelné, nezapomenutelné zážitky, klademe velký důraz na správnou volbu čoček, jejich zabarvení, technologiím zvyšující uživatelský komfort jako polarizace, samozatmavování, filtr modrého světla a podobně“: říká Lukáš Janošík, designér slunečních brýlí značky Relax.

Vzhledem k tomu, že brýle Relax jsou vyráběny ve stejných továrnách jako renomované zahraniční značky, český zákazník získává brýle světové kvality za skvělé ceny

relax11

Hlavní kritéria pro výběr slunečních brýlí:

  1. Účel - při jaké příležitosti budeme brýle nosit – sport, dovolená u moře, módní doplněk k oblečení atd.
  2. Tvar obličeje – brýle by měly vyzdvihnout naše přednosti a naopak potlačit tu část obličeje, na kterou nechceme upozorňovat. Nesmí nás nikde tlačit, sedět na lícních kostech apod.
  3. Funkční vlastnosti – samozřejmostí je ochrana proti UV záření. Benefitem, který zpříjemňuje vidění, jsou například polarizační a samozatmavovací  čočky, zrcadla a anti-reflexní vrsty atd. Důležitý je také materiál, z kterého jsou čočky a rám vyrobeny. Rám vybraných modelů je vyroben z ultralehkého a pružného materiál TR90. Tyto brýle se nosí sami, na nose je ani neucítíte. Zvláště v dětské kolekci objevíte SOFT TOUCH materiál – sametově měkký a velmi ohebný, který se i stěží poškrábe. Pro děti jako dělaný.

Vybrané novinky 2016

Kompletní nabídku slunečních brýlí značky Relax najdete na www.relaxworld.cz

Dámské

relaxRelax Antipoda R0301E
Elegantní, decentní brýle se zajímavou barevnou aplikací na obroučkách. Kouřově zabarvené čočky chrání Váš zrak před ostrým sluncem a přitom umožňují ostré a čisté vidění.
Doporučená MOC: 799 Kč.

relax1Relax Carmen R0265D
Tyto velice elegantní brýle v černo-béžové kombinaci ocení zejména náročné dámy, které si chtějí koupit brýle na více sezón. Gradientní vínovo-šedá polarizační čočka odráží odlesky lesklých ploch a způsobuje ničím nerušené ostré vidění.
Doporučená MOC: 899 Kč

relax2Relax Jawa R0280I
Tento model brýlí navozuje dojem francouzské elegance a šarmu. Květinový vzor je hitem letošní sezóny. Tyto brýle sluší zejména menším a romantickým obličejům.
Doporučená cena MOC: 499 Kč.        

Unisex

relax3Relax Beach R2318E
Tyto nepřehlédnutelné brýle se hodí na jakoukoliv párty, vyrábí se v několika barevných kombinacích jak obroučků, tak čoček, které jsou navíc polarizační.
Doporučená MOC: 499 Kč. 

relax5Relax Tonga R2293D
Nadčasové brýle v černo-béžové kombinaci s polarizační čočkou si oblíbily především ženy. Stínovaná hnědá čočka je navíc pro oči velice příjemná a skvěle doplňuje tento barevně laděný model.
Doporučená MOC: 799 Kč

relax6Relax Kerrera R2316B
Čistý sportovní design těchto brýlí v několika barevných kombinacích osazený polarizační čočkou splní největší nároky svých uživatelů.
Doporučená MOC: 999 Kč. 

Pánské

relax7Relax Lossin R1105B
Praktický a elegantní model pánských slunečních brýlí s polarizačími čočkami je dokonalým doplňkem moderního muže. Precizně vypracovaná kovová aplikace s laserovaným logem na stranici vypovídá o stylu a náročnosti toho, kdo je zvolil.
Doporučená MOC: 899 Kč. 

relax8Relax Irabu R2311A
Skvěle padnoucí brýle pro volný čas s moderním maskáčovým vzorem. Modře zabarvené čočky skvěle doplňují šedomodrou kombinaci stranic.
Doporučená MOC: 799 Kč. 

relax9Relax Rhodus hnědé R1120D
Dokonalá harmonie volnočasového, sportovně laděného stylu. Inspirace v tzv. pilotkách dodává modelu nadčasovost a univerzálnost. Příjemně zabarvené polarizační čočky dodávají maximální radost z každodenního užívání.
Doporučená MOC: 899 Kč. 

Kompletní nabídku slunečních brýlí značky Relax najdete na www.relaxworld.cz

Sportujete? Máte doma dítko? Pak se těšte na další článek, kde NOVINKY 2016 značky Relax najdete!

 

Reklama