622f41dab2c0bcl.jpg
Foto: Shutterstock

Herečka na své seriálové ex zavzpomínala v talk show Hot Ones, která je na YouTube. Vyzdvihla zejména Toma Sellecka, který si zahrál postavu lékaře doktora Richarda Burkea. Richard se Monice jevil jako ten pravý, ale nakonec je rozdělily odlišné představy o budoucnosti. Bezdětná Monica toužila po dětech, ale rozvedený Richard už si na další otcovství připadal příliš starý. Na natáčení s Tomem Selleckem ovšem herečka vzpomíná v dobrém. „Byl nejhezčí a taky nejvyšší,“ poznamenala v show.

cl2.jpg
Foto: Profimedia

Ve třetí sezóně seriálu se po boku Monicy objevil herec Jon Favreau, který hrál milionáře Peta Beckera. Courteney Cox ho označila za nejlepšího režiséra. Po konci Přátel totiž režíroval například Iron Mana.

Nějaký čas Monica strávila také s idolem ženských srdcí Georgem Clooneym a v seznamu jejích seriálových rande figuruje i Jean-Claude Van Damme. Nakonec si ale šéfkuchařka vzala svého dlouholetého přítele Chandlera Binga, kterého si zahrál Matthew Perry.

Courteney Cox se ovšem netají tím, že její vzpomínky na natáčení jsou v mnoha případech více než mlhavé a některé epizody si prý vůbec nepamatuje. Při natáčení speciálního návratového dílu Přátelé: Zase spolu se tedy v loňském roce některým věcem dost divila, protože si na ně nepamatovala.

Herečka je momentálně k vidění v hororu Vřískot, v němž se po pětadvaceti letech od brutálních vražd v městečku Woodsboro objevuje další člověk s kultovní bílou maskou a nutkáním vraždit.

Zdroje: Hot Ones, Today, ČSFD, Přátelé: Zase spolu