Foto: Shutterstock
V nedávném rozhovoru pro News Corp herečka řekla, že jestli jí něco na původním Sexu ve městě skutečně vadilo, pak to byl nedostatek rozmanitosti. O svých výhradách před tím, než přijala nabídku na pokračování, diskutovala s představitelkou Carrie herečkou Sarah Jessicou Parker, s představitelkou Charlotte herečkou Kristin Davis a také se spolutvůrcem a režisérem Michalem Patrickem Kingem. K jejím obavám byli prý všichni velmi vstřícní a snažili se desetidílné pokračování udělat tak, aby bylo co nejrozmanitější s ohledem na jednotlivé postavy.
V seriálu například vystupuje nebinární Che Diaz hraná v reálném životě nebinární Sarou Ramírez, se kterou/kterým Miranda naváže románek. V jednom z již odvysílaných dílů mezi nimi dokonce dojde k intimnímu sblížení v kuchyni Carrie.
Větší diverzita je tím důvodem, proč Cynthia Nixon nakonec na nabídku zahrát si po letech zase Mirandu kývla. Seriál kritizovala už v minulosti za to, že reprezentoval hlavně bohaté bílé Newyorčany.
Desetidílná série A jak to bylo dál je postupně ke zhlédnutí na HBO Go.
Zdroje: News Corp, HBO Go, Marie Claire
Nový komentář
Komentáře
Řekla bych, že seriál měl úspěch právě proto, že reprezentoval bohaté bílé obyvatele New Yorku. A taky si myslím, že všichni byli k hysterickým obavám Nixon vstřícní proto, že se momentálně značně nevyplácí být k zástupcům LGBT nevstřícný. Děkuji, woke blbost mne vážně zajímat nebude. Pocházím z hyper multikulturní metropole a vážně nepotřebuji, aby mne někdo v seriálu (!!!) školil o tom, kolik existuje palet barev lidí a kolik pohlaví zastupují.