Herečka v září oslaví už pětašedesáté narozeniny, ale přestože vrásek nemá zrovna pomálu, na svět se pořád usmívá, což působí jako ten nejúčinnější elixír mládí. Svou životní energii podtrhuje i nenudnými outfity, v nichž se nebojí výrazných barev ani vzorů.

Jako pravá femme fatale vypadala herečka, když se na začátku srpna zúčastnila VIP párty, která se konala na španělském ostrově Mallorca. Výrazné červené šaty ke krku byly od značky Badgley Mischka a herečka si k nim vzala ještě tylový přehoz, který ji uchránil od případného večerního chladu.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Ani v důchodovém věku se herečka nestydí odhalit své bříško, což dokázala na konci července na slavnostní premiéře seriálu Opuštěný v hlavní roli s Neilem Patrickem Harrisem. Komplet s výrazným vzorem ve stylu dlaždicové mozaiky sestával z crop topu, širokých kalhot a svetříku a byl od značky Dolce and Gabbana. Herečka model doladila bílými lodičkami a kabelkou a vlasy si vyčesala do uhlazeného drdolu.

cl2.jpg
Foto: Profimedia

V dalším modelu mohla Fran Drescher buď nastoupit do kokpitu letadla, nebo se vydat na safari. Béžový overal vynesla na premiéru dokumentu Erupce lásky, který sleduje osudy dvou zapálených vulkanologů. K overalu, který měl rošťácky zvednutý límec, si herečka obula hnědé páskové sandálky.

62f62ff196ce7profimedia-0703592094.jpg
Foto: Profimedia

Víc třpytivě a zlatě už to snad ani nešlo. Na párty, kterou každoročně pořádá nadace Eltona Johna pomáhající lidem trpícím onemocněním AIDS, dorazila herečka ve skvěle padnoucím zlatém modelu značky Reem Acra, která se právě na podobné třpytivé a magicky vypadající róby specializuje.

profimedia-0673497460.jpgFoto: Profimedia

Jestli můžeme Fran Drescher v něčem vídat opravdu často, pak jsou to nejrůznější kalhotové kostýmky. V oblibě má hlavně dvouřadá saka a široké kalhoty. V barvách se herečka nenechává omezovat – klidně sáhne po bílé nebo třeba bronzové.

62f6323930bf3Clipboard.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Profimedia, Instagram Fran Drescher, Page Six, Foot Wear News

Reklama