original.jpg

Foto: Profimedia

Rupert Grint je známý anglický herec, kterého můžete znát hlavně jako filmovou postavu Rona z Harryho Pottera, kde hrál ve všech osmi dílech v letech 2001 až 2011. Od té doby uběhla už nějaká doba a herec dnes slaví 34. narozeniny. Máme pro vás o něm pár zajímavostí, které vás možná překvapí.

1. Instagramový účet má čerstvě. Zatímco celebrity mají Instagramové profily už dlouho, Grintovi založení trvalo až do roku 2020. Za pouhé čtyři hodiny získal první milion sledujících. Stal se tak světovým rekordmanem.

2. Role Rona Weasleyho byla jeho první. Do té doby hrál jen ve školních hrách. Dokonce vyhrál casting po tom, co poslal video, kde rapuje.

3. Jeho vysněným povoláním byl zmrzlinář. Za vydělané peníze z filmu si koupil dodávku se zmrzlinou. Občas s ní jezdí a rozdává zmrzlinu zdarma. Sen se mu splnil.

4. Bojí se pavouků. Stejně jako filmový Ron. Údajně se ani nemůže koukat na scény ve filmu, kde se pavouci objevují. Při hraní se tedy musel pořádně překonávat.

5. Rupert musel odmítat role. A to kvůli Harry Potterovi. Byla mu například nabídnuta hlavní role v Popelce, kde by si zahrál vedle Hillary Duff. Přiznal, že chvíli kvůli tomu přemýšlel o odchodu z Harryho Pottera. „Jsem si jistý, že se fanouškům ulevilo, když jsem od myšlenky upustil,“ říká.

6. Miluje včelaření. Kvůli podpoře životního prostředí a prodeji medu.

7. Nosí boty do roztrhání. Jakmile v nich nejsou díry a neodpadá podrážka, nekupuje nové.

8. Vlastní vznášedlo. Další věc, kterou koupil z vydělaných peněz z filmu. Prý to byla mladická nerozvážnost, protože nevěděl, co si koupit.

Zaryté fanoušky to možná nepřekvapilo. Kolik jste toho věděli?

Zdroje: Wikipedia, Thefactsite, Ranker


Reklama