Praktiky a vynalézavost manipulátorů s ženskými city neznají mezí. Pouze cíl bývá jasný: Dostat ženu tam, kde ji chtějí mít. Nemusí se jednat vždycky jen o postel – i drsný podvodník potřebuje emoční oporu...

Copak to, žen „na hezké chvilky“, navíc ve věku, kdy již mají odbyté potomstvo, najde chlap na úrovni spousty a není na tom nic špatného. Problém může nastat ve chvíli, kdy takových děv potřebuje ke štěstí více najednou. Naprostá většina žen se totiž nechce dělit s jinou ani o víkendy a svátky. Potom muž volí jednu ze dvou variant.

Elena poznala obě a ještě hezky za sebou

mužO tom, jak probíhá první varianta, kdy muž nic neslibuje a neplánuje, jste si mohli přečíst ZDE a také ZDE.

Pointu příběhu mnohé z vás odhadly správně. Elena má zdravý a silný kořínek a nakonec se „dala do kupy“, ujasnila si své priority, malinko zapátrala, a když se přesvědčila, že skutečně není jediná v Oldřichově životě, přestože stále zamilovaná, vztah sama ukončila.

Za pár dní potkala nového muže. Že by znamení? Poprvé nikoliv přes internet!

Filmová situace: Drobné ťuknutí jednoho auta o druhé na parkovišti. Řidič a řidička vystoupí a vzplane jiskra. Tentokrát to vypadalo přímo na požár ze strany mohutného sympaťáka, o pár let mladšího než Elena, a droboučký zapalovačový ze strany Eleny. Naštěstí.

Milan pozval Elenu ihned na večeři. Na rozdíl od Oldřicha ne domů, ale do luxusní restaurace. Prezentoval se jako rozvedený vysokoškolák z lukrativního oboru. Sex vyplynul hned z první schůzky tak nějak oboustranně (no a co – už nám není dvacet). Až do této chvíle vše v pořádku...

Ale proč takový fofr?

Hned druhý den začal totiž Milan vehementně Eleně vyznávat lásku a psát totálně zamilované zprávy, v nichž nešetřil lichotkami a opěvováním její krásy. A především jasně plánovat: Kde budou (nejlépe už zítra) spolu bydlet, kam a jak pojedou na dovolenou, kdy ji představí své příbuzné a kdy ona její rodině... Chyběl už jen přesný termín svatby.

Všechno naprosto opačně, než tomu bylo u Oldřicha, který neřešil ani hodinu dopředu a o budoucnosti nikdy mluvit nechtěl.

Elena prožívala velké rozpaky

Tak tohle od chlapa chtěla? Vlastně ano... ale takhle rychle? A tak strašně moc megalomansky? Když ukazovala kamarádkám romantické esemesky hodné K. H. Máchy, kroutily hlavou a Elenu varovaly – všechno okolo Milana jim připadalo podezřelé, křečovité, nepřirozené. Nakonec i Eleně.

A tak zapátrala znovu. Ukázalo se, že jméno i titul souhlasil, ne však příjmení.

Místo Vacka se usmíval z fotografie na průkazu Čáp

Milan mlžil a plácal cosi o dvou občankách, příjmení maminky za svobodna a další průhledné absurdity. Jestli skrýval svou identitu za příčinou nějakého kriminálního činu, či se prostě jen jistil kvůli případné konfrontaci více dámami, už se nedozvíme. Přízvisko podvodníka mu ovšem nikdo neodpáře.  

Elena se naštěstí za pár týdnů zamilovat nestačila, a tak byl rozchod snadný, přestože Milan ji samozřejmě bombardoval telefonáty, e-maily a esemeskami ještě dlouho. Proč se jí představil již na parkovišti jako Vacek, nevysvětlil. Jen stále opakoval, jak moc ji miluje.

Dnes se Elena nachází opět ve fázi hledání. Nicméně neztrácí optimismus a je přesvědčena, že brzy potká toho pravého. Elena by svým neutuchajícím pozitivismem měla sloužit příkladem pro zapšklé padesátnice, které rezignují, protože nemají Eleninu sílu a vitalitu. Držme jí palce!

Čtěte také:

Reklama