Startuje předprodej vstupenek na 12. ročník Festivalu Okoř. V sobotu 18. srpna zde vystoupí Nightwork, MIG 21, Tomáš Klus, Marta Kubišová a další.

okor

Už je to tady! V pátek 1. června startuje předprodej vstupenek na nejoblíbenější jednodenní hudební festival u nás - Festival Okoř. Návštěvníkům není třeba festival dlouze představovat, pro většinu z nich se stal tradičním a každoročním místem setkávání. Festival Okoř vždy nabízí pečlivě volený hudební program, přátelské a nadmíru pohodové prostředí s výborným servisem pro celé rodiny včetně dětí a samozřejmě romantickou kulisu zříceninu hradu Okoř v těsném sousedství.

Den konání, ostatně jako vždy, připadá na předposlední srpnovou sobotu 18. srpna. Pro letošní rok účast slíbili ti nejlepší ze současné české a slovenské hudební scény.

  • Vystoupí Nightwork, MIG 21, Marta Kubišová, David Koller, Tomáš Klus, Michal Hrůza, Anna K, Horkýže Slíže, Airfare, Mandrage a další.

Pozor! Vstupenky budou v předprodeji od 1. června v předprodejní síti Ticketportal. Na základě zkušeností z minulých let doporučujeme včasnou a navíc finančně zvýhodněnou koupi. Nezapomeňte, že festival byl několik ročníků za sebou úplně vyprodán. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

okor

Ceny vstupenek

  • v předprodeji 400 Kč
  • na místě v den konání festivalu od 13 hod 450 Kč
  • děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma.

Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz a http://www.facebook.com/#!/festivalokor.

 

Reklama