Přemýšlíte, jak odměnit děti za dobré vysvědčení? To je přece jednoduché – vemte je do aquaparku! Třeba do AQUAPALACE PRAHA, který byl nedávno otevřen v Praze – Čestlicích, na 6. km dálnice D1, naproti obchodnímu domu KIKA. V obrovském areálu si celá vaše rodina užije spoustu zábavy a legrace.

Třeba ve Vodním světě, který se skládá ze 3 paláců. V Paláci pokladů se vyřádí ti nejmenší v řadě brouzdališť nebo třeba v bazénu s umělým vlnobitím. Palác dobrodružství určitě nadchne starší školáky, které překvapí 6 tobogánů (nejdelší z nich měří 140 metrů), 3 skluzavky, pro ty adrenalinově zaměřené je k dispozici také atrakce spacebowl. Palác relaxu pak nabízí klid a pohodu v podobě plaveckého bazénu a whirlpoolů. Všechny paláce jsou protkány umělými řekami – celkem 100 m divoké a 350 m pomalé. Pokud bude venku svítit sluníčko, můžete v průběhu dne chytat bronz ve venkovním bazénu a korálovém baru nebo jen tak na trávě vedle bazénů.

A pokud cítíte potřebu si od těch svých raubířů odpočinout, nechte je dovádět ve vodě s tatínkem a sama si jděte odpočinout do spa centra. Uvolnit se můžete při řadě příjemných masáží (najdete zde i několik skutečně exotických masáží, jako je rhassoul nebo hammam), perličkové lázni nebo v saunovém světě.

V AQUAPALACE PRAHA můžete strávit celý den a nudit se při tom rozhodně nebudete. Dokonce ani nemusíte mít strach, že by tento rodinný výlet příliš vyčerpal vaši peněženku. Celodenní návštěva Vodního světa vyjde vaši rodinu na 1.550 Kč, a to je podstatně méně než třeba jednodenní sjíždění českých hor nebo rodinný výlet po českých krajích.

Reklama