Dobrý den,

zajímavé téma k přemýšlení... ale shodla jsem se s autorem textu, nechtěla bych se vrátit do minulosti a něco si měnit v životě... ne... nikdy bych pak nebyla tou, kterou jsem teď, neměla bych, co mám.

Když jsem měla pocit, že nutně potřebuji něco vědět o své budoucnosti, zašla jsem ke kartářce. A to byste se divily, jak mi pracovala hlavička, když něco z toho vyšlo. Přivolala jsem si to sama tím, že už jsem o tom věděla, nebo mé podvědomí mě celkově k tomu doneslo?

Každopádně, kdyby... kdybych se vrátila do minulosti a něco změnila, možná bych teď neseděla u tohoto e-mailu a netvořila odpověď.

H.


Děkujeme za zajímavý příspěvek.

Mě tedy nikdy nelákalo znát budoucnost, spíš jsem přemýšlela, co vlastně chci, a ptala se svého podvědomí. A pak jsem stejně obvykle udělala něco, co nebylo ani moudré, ani rozumné, ale dovedlo mě to zas o krok dál :).

Chtěla byste znát budoucnost? Máte nějaké zkušenosti s věštci, kartářkami či jinými metodami předpovídání budoucnosti? Nebo byste k někomu takovému nikdy nešla? Myslíte si, že by informace z budoucnosti nějak změnily Váš život?

Napište nám o svých názorech a zkušenostech na redakce@zena-in.cz!

Reklama