V předchozím článku jsme vám prozradili, jak se odlišují předplacenkáři od tarifníků. Odhalil nám to průzkum Vodafone Zoom.

 

Pro předplacenkáře je tedy nejdůležitější hodnotou svoboda, anonymita, kontrola výdajů a to, že se nemusí uvazovat na léta smlouvami. Pro majitele tarifů je naopak nejdůležitější pohodlí bez pravidelného dobíjení,  jistota, že budou v neustálém kontaktu, a zvýhodněné ceny tarifního volání.

 

Napadlo vás někdy, že existuje způsob, jak spojit výhody předplacených karet a tarifů? Představte si, že máte svobodu a anonymitu předplacené karty s jistotami a pohodlím tarifu. Vodafone nyní nabízí revoluční řešení! Jmenuje se Vodafone nabitá karta a spojuje to nejlepší z obou služeb. Na Vodafone nabité kartě se vám nastaví cena volání podle ceny posledního dobití na příslušný Nabitý tarif (např. pokud si dobijete 400 Kč, automaticky se vám nastaví tarif Nabito 350). Takže čím více si dobijete, o to levněji voláte.

 

Tři základní pravidla používání Vodafone Nabité karty:

  • Platí hodnota posledního dobití, proto v rámci měsíce dobijte jednou vyšší částku než víckrát nižší (flexibilně si tím nastavujete tarif a cenu volání na další období podle toho, kolik volání a SMS plánujete zrealizovat)
  • Když po ukončení měsíce od posledního dobití kartu nedobijete, automaticky se vám nastaví tarif Nabito 119
  • Kredit na předplacence se vám samozřejmě přenáší do dalšího období

Takže, proč byste nevyužili lepší nabídku?

 

Více se dozvíte na www.vodafone.cz, v prodejnách Vodafonu nebo na 800 777 777. 

Reklama