Ahojky,

tak já jsem takový mix českých, moravských, maďarských a ukrajinských genů. Od každého mám něco.
Po taťkovi mám spíše štíhlou vyšší postavu a větší pozadí. Tedy néé, že by měl taťka velký zadek, ale když se kouknu na jeho ségry, je to tam.

Po taťkovi jsem také zdědila výbušnou povahu, tady se ty maďarské geny prostě nezapřou. V podstatě snesu hodně, ale když už mě něco naštve, tak bouchnu a pak to stojí za to.

Jo a ještě jednu kosmetickou vadu - předkus - ten mám po babičce, ale už jsem ho celkem úspěšně zkorigovala rovnátky.

Po mamce jsem zdědila jednu krásnou vlasnost, schopnost empatie, vcítit se do druhých. Za to jí děkuji, bez toho bych nemohla vykonávat své povolání.

No, ale ty další vlastnosti, to už je horší - ukecanost, rozjařenost, občasné deprese a splíny, tvrdohlavost, drzost, provokativnost. Pak mi nadělila některé nemoci jako třeba alergie. Po babičce jsem trochu puntíčkářka a mám tendence všechno děsně prožívat.

Pak jsou některé rysy, u kterých fakt nevím, kde se vzaly - světlé vlasy (taťka má černé, mamka hnědé), modré oči (taťka má zelené, mamka hnědé) a ta moje věčná nerozhodnost... Tak to jsem celá já :-).

Ještě si vzpomínám, jak jsme se nasmáli, když jsem byla těhotná a zkoušeli jsme si s manželem představit, jak asi bude to naše mimčo vypadat: předkus po mamince, mezeru mezi zuby po babičce a tatínkovi, úzké rty po tatínkovi, velký nos po mamince nebo bambuli po tatínkovi... samé lepší rysy :-) .

No, nakonec tu mezeru mezi zuby má, předkus zatím ne, nos má spíše po taťkovi, oči a pusu po mamince.
Hlavně tu pusu, že má po mě, to jsem ráda.

Povaha se zatím rýsuje, je to ještě prcek, ale ta vzdorovitost, tvrdohlavost, mazlivost, ukecanost - po kom to asi má?

Nakonec myslím, že se nám kluk povedl :-)

P. S.: posílám i fotky, abyste mohli porovnávat :-)


Večer doma


Mikuláš, rozsvícení stromu - Danek usnul

Sepy


Sepy, náhodou Váš prcek je fešák :-)! Mezeru mezi zuby bych neřešila - mám ji taky. Dá se s ní žít, a kdyby ne, zubaři už dnes umí divy.

Soutěž

matematická operace: přičtěte patnáct

Pravidla TADY.  
Reklama