Během svého života se s lupy setká každý druhý člověk. Nápadně světlé šupinky kůže ve vlasech nebo na oblečení nevypadají esteticky, takže negativně působí i na psychiku. Navíc je obvykle doprovází i nepříjemné svědění kůže hlavy. Zbavit se lupů není vůbec jednoduché. Základem je používání správné kosmetiky, která odstraní nejen samotné lupy, ale přispěje také k prevenci. Účinným pomocníkem je dermatologický šampon z lékárny Mediket Prevent od společnosti BENEMEDO.

Mediket PreventChcete-li se zbavit lupů, je třeba dodržovat několik zásad. Základem je používání vhodné vlasové kosmetiky určené pro boj s lupy, ideálně s obsahem octopiroxu.

Šampon Mediket Prevent

Mediket Prevent je dermatologický šampon, který byl vyvinut jako účinné řešení proti lupům. Účinnou látkou v receptuře tohoto přípravku je octopirox. Tato látka pomáhá předcházet vzniku lupů, přispívá k regulaci kvasinek a bakterií na optimální hodnoty a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. Přípravek je nutné po nanesení nechat 3-4 minuty působit, protože octopirox účinkuje pouze po dobu kontaktu s pokožkou. Vlasy budou po použití šamponu Mediket Prevent zdravé, krásné a bez lupů. Neobsahuje barviva ani parabeny.

Šampon Mediket Prevent je k dostání v lékárnách za orientační cenu 210 Kč (100 ml).

V případě podezření dermatologického onemocnění doporučujeme navštívit kožního lékaře. 

Více informací o přípravcích Mediket na www.mediket.cz.

Reklama