ses.jpg
Foto: Shutterstock

Anička, 31 let: Nic, naprosto nic 

Věděla jsem, že může existovat sex, při kterém vám je nepříjemně. Když se vám například druhý něčím, co udělá, znechutí nebo když vás to bolí. Donedávna jsem ale netušila, že může existovat sex, při kterém necítíte nic. Myslím tím naprosto nic. Nemluvím tady o případu, kdy by měl muž extrémně malé přirození, ale o nejvyšším levelu postelové nudy, jaký si umíte představit. Pepa vypadal po všech stránkách jako ideál. Bylo mu 37, měl zajímavou práci, byl inteligentní, vtipný a velmi pohledný. Ovšem jen do chvíle, než jsme spolu vlezli do postele. Ani to neumím popsat, ale byla to taková nuda. Navíc mi ani nedal prostor, abych přebrala iniciativu. Zkrátka mě zalehl jak pes starou botu a mechanicky se pomalu pohyboval nahoru a dolů. Mohli bychom si zrovna tak měnit známky a cítila bych přibližně stejnou míru vzrušení. Nejhorší bylo, že si potom všem vedle mě lehnul a povídá: „Ty jsi taková dračice, viď?” Nevěděla jsem jestli se zvednout a odejít nebo se začít smát.

Zkusila jsem to s ním ještě párkrát, ale nic se nezměnilo. Upřímně jsem mu tedy řekla, jak se cítím, ale koukal na mě tak, jako kdyby vůbec nechápal, o čem to tady mluvím. Odpovědí mi bylo jen to, že ho hrozně bavil náš intenzivní oční kontakt. No nevím, pro mě to bylo spíš zírání do prázdna. 

Jaroslav, 30 let: Budeme mít miminko

Nad nejhorším sexem opravdu nemusím přemýšlet dlouho. Našel jsem si přes jednu seznamovací aplikaci kluka na jednu noc. Vyrazili jsme společně do baru na drink a výborně se bavili. Tenhle kluk měl, zdálo se, kromě krásného zadku i mozek a smysl pro humor. Po pěkném večeru jsme se přesunuli do mého hotelového pokoje. Začalo to skvěle, byl dominantní a věděl co chce. Potud v pořádku. Jenže v jednu dost vášnivou chvíli se ke mně naklonil a pošeptal mi: „To je jako když si děláme miminko, viď?” Veškerá vášeň a atmosféra byla tatam. Požádal jsem ho, ať sleze a rozloučil se s ním. Takové poznámky napovažuju za nejlepší prostředek ke vzrušení protějšku. Dneska se tomu sice směju, ale tenkrát mě to úplně odradilo. 

Lucie, 23 let: To byla ale tvoje chyba! 

S Ivošem se známe z posilovny. Dlouho jsme si psali až došlo i na dost pikantní konverzace. Z toho co mi psal jasně vyplynulo, že sex miluje a považuje se za dobrého milence. To mě hodně navnadilo a rozhodla jsem se pozvat ho na večeři. On souhlasil a tak jsme vyrazili na večeři a pivo. Vyvíjelo se to slibně, jiskry létaly vzduchem, letmé doteky přenášely elektrickou energii, tak jsem ho potom ještě pozvala „na kafe” do mého bytu. Vrhnul se na mě hned za dveřmi. Povalil mě, svléknul a pokoušel se uspokojit mě orálně. To měla být údajně jeho největší chlouba. Bylo to…otřesné. Strašně tlačil a prováděl tak rychlé pohyby, že jsem měla spíše nepříjemné pocity. Přesměrovala jsem ho tedy nenápadně na záda, abych mohla být nahoře já. Jenže sotva jsem dosedla, tak ejakuloval. Lehla jsem si vedle něj a rozhodla se z toho nevyvozovat žádné důsledky, to se přece stává. Jenže on se na mě podíval a řekl: „No jo, to je tvoje chyba. Vždyť jsi ležela jako prkno. Mě to nebavilo, tak jsem to radši ukončil.” No nestačila jsem zírat. Takhle si omlouvat vlastní selhání, to svět neviděl. Velice rychle stál za dveřmi mého bytu. 

Petr, 53 let: Čistota je základ 

Měl jsem tenkrát hodně mladou přítelkyni. V posteli byla splněný sen každého chlapa. Divoká, zábavná a náruživá tak, že jsem sotva popadal dech. Hrozně moc jsem si přál vyzkoušet s ní anální sex a ona nebyla proti. Jen mi kladla na srdce, že se na to musí připravit předem. Jednou jsem to při milování nemohl vydržet a navrhnul, abychom to dnes vyzkoušeli. Ona trochu nejistě přikývla a poprosila mě, abych byl opatrný. Bylo to naprosto fantastické, lepší, než jsem si dokázal představit. A co víc, ona si to taky užívala. Ovšem v jednu chvíli vykřikla, ať toho okamžitě nechám. Přestal jsem, jenže v tu chvíli z ní jak na mě, tak na povlečení vyšel obsah jejích střev. Utekla do koupelny a odmítala vylézt. Byla to vážně dost trapná situace a já se cítil hrozně, že jsem to po ní chtěl. Následky jsme uklidili a anální sex jsme už nikdy nezkoušeli. 

Zdroj: respondenti redaktorky, autorka článku