Přirozeně delší a hustší řasy o 32 % za pouhých 5 dní!

Neobdařila vás příroda dlouhými hustými řasami, které dokáží dodat pohledu každé ženy svůdnou hloubku i nevinnost? Přelstěte přírodu, využijte její dary a buďte rychlejší než ona. Odborníci z vývojových laboratoří Dermacol objevili speciální bioaktivní látky, které podporují růst řas a jejich zhoustnutí. Díky nim vznikly dva převratné přípravky podporující přirozený růst řas i jejich rychlejší obnovu. Nyní můžete svým řasám dopřát dvojitý luxus a pečovat o ně celý den a celou noc a už za pět dní se těšit ze svých vlastních až o 32% delších a hustších řas.

RAPID GROW LASH MASCARA

dermacolUrychluje růst řas až na 132% do 5 dní!
S růstovou řasenkou RAPID GROW LASCH MASCARA dosáhnete hned dvojitého efektu. Díky speciální technologii a jedinečnému složení řasy viditelně prodlužuje již při první aplikaci. Precizní kartáček rovnoměrně nanese sytou černou texturu i na ty nejkratší řasy, čímž jim dodá maximální objem a látky potřebné pro růst. Bohatá krémová textura nejenže dodává objem, ale také řasy chrání a vyživuje, což zamezuje lámavosti a vypadávání. Tato řasenka navíc obsahuje speciální bioaktivní látky stimulující folikuly řas, které tak posilují a umožňují jejich okamžitý růst a celkovou obnovu. Řasám dodává hustotu a pružnost, která zabraňuje jejich lámání. Obsažený pantenol poskytuje hydratační a regenerační schopnosti a rostlinné vosky řasy chrání před působením okolních negativních vlivů.
Mít dlouhé a husté řasy od přírody, již není jen zbožné přání. Nyní můžete přírodu předběhnout!
Bez parfemace. K dostání v černé barvě.
Objem: 8 ml
Doporučená MOC: 249 Kč

RAPID GROW LASH SERUM

dermacolNoční péče podporující růst řas
Během noci naše tělo odpočívá a regeneruje. Když jsme v klidu, zpomalují se v lidském organizmu běžné denní procesy a jiné se naopak urychlují. Transparentní koncentrované sérum RAPID GROW LASH SERUM dokáže tyto změny využít a urychlit růst řas v průběhu spánku. Unikátní bioaktivní komplex obohacený o posilující a ochranné přírodní složky obsahuje látku přirozeně stimulující růst řas, výtažek z květů bavlníku, který řasy chrání, prodlužuje a významně posiluje, Procapil pro lepší tvorbu kolagenu a složku pyšnící se obnovujícím a filmogenním efektem (tvoří ochranný film kolem řasy). Již za 4 týdny dosáhnou své maximální délky, a v průměru povyrostou až o 3 mm. Sérum mimo růstu řas zajistí také jejich pevnost a flexibilitu, díky které se nebudou lámat a vypadávat. Používáním nočního séra podporujícího růst řas zajistíte svým řasám intenzivní péči během spánku.
Bez parfemace.
Objem: 8 ml
Doporučená MOC: 169 Kč

Delší, hustší, pevnější... Řasy, které vám bude každý závidět!


MOON TOUCH
dermacolPěnové oční stíny s měsíčním třpytem

V lehoučké a jemné hmotě pěnových očních stínů MOON TOUCH se zrcadlí měsíční třpyt. Jemné částečky odrážející svit měsíce nádherně prozáří základní barvu očních stínů. Oceníte zejména dlouhotrvající efekt a fakt, že se stíny neslévají v záhybech očních víček. Tuto vlastnost stínům zajišťují silikonové polymery, které zvyšují jejich přilnavost a odolnost proti otěru. Líčení vám vydrží po celý den i celou noc, ve které se měsíční záře na vašich víčkách setká s hvězdnou noční oblohou.
Pěnové stíny se snadno nanášejí prsty nebo pomocí štětečku. Tento způsob aplikace je rychlý a pohodlný.

Tip vizážistky Dermacol: Pro optické zvětšení očí kombinujte světlejší odstíny s tmavými.

K dostání v osmi zářivých odstínech:
MOON TOUCH č.1 - bílá
MOON TOUCH č.2 - růžová
MOON TOUCH č.3 - světle fialová
MOON TOUCH č.4 - tmavě fialová
MOON TOUCH č.5 - modrá
MOON TOUCH č.6 - tmavě hnědá
MOON TOUCH č.7 - stříbrná
MOON TOUCH č.8 - šedá

Obsah: 4,9g
Doporučená MOC: 149 Kč

Reklama