Herečka a zpěvačka Zendaya oblékla na 93. udílení cen Oscar v Los Angeles úchvatnou žlutou róbu Valentino. Trochu v ní připomínala mořskou pannu. Tento look krásně doplnily i plážové vlny ve vlasech. Šaty z jemného materiálu se žlutou vlečkou byly jednoduché, avšak velmi slušivé. Kromě nich Zendayu zdobily také šperky Bulgari za 6 milionů dolarů (cca 128 milionů Kč).

profimedia-0607895584.jpg

Foto: Profimedia

Herečka a zpěvačka Amanda Seyfried, kterou můžete znát například z filmů Protivný sprostý holky nebo Mamma Mia!, na červeném koberci přímo zářila. Její rudé Armani šaty byly velkolepé. Amanda byla nominovaná v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli za roli ve filmu Mank, takže se taková róba rozhodně nabízela. K ní už pak stačily jen jemné, méně výrazné šperky.

6086a0b0442abprofimedia-0607910516.jpgFoto: Profimedia

Krásné šaty si na Oscary vzala i herečka Halle Berry, která všechny překvapila novým neobvykle krátkým sestřihem vlasů. Objevila se s ním poprvé až na udílení cen. Na Instagramu jen předtím své fanoušky připravila na to, že je ostříhaná, když zveřejnila záběr na ustřižené prameny vlasů na podlaze. Na červený koberec Halle Berry vynesla jemně fialové šaty Dolce & Gabbana bez ramínek.

profimedia-0607894576.jpg

Foto: Profimedia

Moc to slušelo i herečce Reese Witherspoon, která oblékla červené šaty od Christiana Diora zdobené černým páskem. Róba ve stylu řecké bohyně byla v horní části ozvláštněna uzlem, z něhož dva pruhy pátky směřovaly kolem ramen jako ramínka. Ruce a uši známé herečce pak zdobily šperky Bulgari.

profimedia-0607910686.jpg

Foto: Profimedia

Americká herečka Regina King vypadala jako motýlí královna z nějaké pohádky. Na červeném koberci se ukázala ve světle modrých šatech Louis Vuitton s velkými volány kolem rukou, které připomínaly motýlí křídla. Šaty pokryté krystaly měly hluboký výstřih a krásně obepínaly siluetu.

profimedia-0607910632.jpg

Foto: Profimedia

Britská herečka Carey Mulligan zazářila na udílení cen americké Akademie filmového umění ve zlaté róbě od značky Valentino velkých rozměrů. Široká dlouhá sukně působila dramaticky a herečka díky ní kolem sebe měla zaručeně dostatek prostoru.

profimedia-0607936952.jpg

Foto: Profimedia