profimedia-0661883238.jpgFoto: Profimedia

Španělská herečka Milena Smit oblékla na červený koberec 36. ročníku filmových cen Goya Awards objemné černé plesové šaty s poměrně odvážným korzetem se zlatým šněrováním na hrudníku od značky Balmain.

Ve Valencii se objevila i hollywoodská hvězda Cate Blanchett, která si převzala cenu a pronesla motivační řeč. Během ceremonie na sobě měla krásné šaty ze stříbrných korálků odhalující část jejího hrudníku. Opravdu velmi zdařilý a elegantní kousek.
 
Penélope Cruz vypadala, jakoby si právě odskočila z natáčení pohádky, kde hraje sladkou princeznu. Tomu by odpovídaly její levandulové šaty od Chanelu z kolekce jaro 2021, které zdobily bílé, červené a stříbrné květinové výšivky.
 
Jedny z nejzajímavějších šatů večera vynesla na červený koberec španělských filmových cen herečka a modelka Goya Toledo. Oblékla bílou róbu na jedno rameno posetou květinovými výšivkami a perlami z dílny návrháře Elieho Saaba.

FotoJete.jpg

Foto: Profimedia

Na udílení cen se objevila i oblíbená španělská herečka známá především ze seriálů Netflixu, jako jsou Vis a Vis nebo Papírový dům, Najwa Nimri. Ta oblékla černo-zlaté šaty Givenchy lemované na spodní části třásněmi. Přes ně si ještě vzala jednoduché černé sáčko.
 
Jedny z nejbizarnějších šatů večera ve Valencii oblékla herečka Pilar Ordónez. Barevná žlutá róba s modro-růžovým lemováním doplněná barevnou čelenkou vypadala spíše jako na dětskou oslavu. Jde však o typický styl návrhářky Agathy Ruiz de la Prady.
 
Další herečkou ze seriálu Papírový dům, která se na udílení cen objevila, byla Belen Cuesta alias Manila. Ta oblékla elegantní černo-bílé šaty s tylovou sukní od Caroliny Herrery.
 
Jako éterická bytost pak vypadala herečka Veronica Echegui, která si na sebe vzala průsvitné bílé šaty od Dioru s kapucí. Jediným výrazným detailem na nich byl široký zlatý pásek, který je hezky ozvláštnil.

FodeetoJet.jpgFoto: Profimedia

Zdroje: Daily Mail, Express, Profimedia, Instagramy hereček, India Times