V kolekci MAXIS SHAPEWEAR jsou hned dvoje kompresní legíny s medicínským účinkem – Victoria a Anabelle. Shodně jsou vynikající prevencí proti celulitidě a lipedému, kromě jiného výrazně prodlužují dobu účinku lymfodrenáže. Jsou však zároveň vhodné pro běžné denní nošení, stejně jako pro regeneraci a relaxaci. Legíny Victoria jsou vyrobené z patentovaného materiálu Sensitive® Sculpt – díky trojrozměrné elasticitě vlákna a vysokému obsahu Lycry jsou prodyšné, rychle schnou, nemačkají se a drží tvar i při častém praní. K dispozici jsou v neprůhledné matně černé barvě odolné vůči slunci a 11 velikostech od S až po XXXL.

Každá žena si z nabídky MAXIS SHAPEWEAR vybere legíny, které jí dokonale sednou – stačí správně změřit obvod nohy nad kotníkem, přes lýtko, stehno, obvod boků a pasu.
punco.jpg

Kompresní formující legíny Anabelle se dodávají v setu s párem kompresních lýtkových podkolenek, které zajišťují kompresi chodidla a nártu. Kromě toho mají zesílenou břišní část, a tudíž ještě lépe ovlivňují cirkulaci v žilním a lymfatickém systému. Tlak v oblasti nad kotníkem docílený kombinací legín a kompresních lýtkových punčoch dosahuje 18–23 mm Hg.5bbf1b30d5833obrazek.png

Očekávanou novinkou v sortimentu MAXIS SHAPEWEAR budou kalhotky Lifting Briefs s nohavičkami, které se na trhu objeví začátkem roku 2019. Stejně jako stávající stahovací kalhotky s vyšším pasem bez nohaviček budou vyrobeny z jemného materiálu, který je velmi příjemný na nošení. Perfektně drží tvar a formují bříško (SHAPEWEAR EFFECT). Můžeme je doporučit pro zpevnění břicha po operacích či po porodu.
5bbf1b7bba43eobrazek.png

Důležité pro běžné nošení je jejich nenápadnost i pod přiléhavým oděvem. Navíc nezačnou škrtit či nepříjemně klouzat, oboustranně pružný materiál se všitým jemným bavlněným klínkem v rozkroku je opravdu vhodný pro celodenní nošení. K dispozici jsou v černé, bíle a tělové barvě a v pěti konfekčních velikostech od S do XXL. Důležitý pro jejich určení je obvod pasu a boků.

Doporučená cena:

  • Kompresní legíny Victoria 1049 Kč
  • Kompresní legíny Anabelle v setu s kompresními podkolenkami 1349 Kč
  • Kompresní kalhotky Lifting Briefs bez nohaviček 399 Kč
  • Kompresní kalhotky Lifting Briefs s nohavičkami – 490 Kč (předpokládaná cena)

Více informací naleznete zde.

Reklama