64a80b4f4d07fobrazek.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Je nejvyšší čas přestat přemýšlet o svých materialistických zájmech a přemýšlel více o svém vlastním štěstí, o svém životě a lidech, které milujete. Život se posledních několik let pohyboval příliš rychle.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Pokud toužíte po nějaké viditelné změně vizáže, nyní je ideální čas. Je libo nový střih? Ofina? Barva? Odvážnější manikúra? Jděte do toho! Dopadne to k vaší spokojenosti.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Šli jste do sebe a začali se cvičením. Vaším cílem je dostat se do kondice ještě před začátkem podzimu. Dejte si však pozor, aby vás takto nastavené tempo neunavilo dříve, než se začnou dostavovat výsledky.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Je před vámi hned několik výzev, které vás budou stát mnoho energie, ale na konci budete slavit úspěch. Podmínkou je, že do toho dáte vše a opravdu se budete snažit. Po úsilí se ale dostaví odměna a dobrý pocit, že jste to zvládli.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Potřebujete reorganizovat své perspektivy a hledat nové obzory. Náhlá změna vám může prospět, i když se jí můžete bát a udělá vás trochu vrásek na čele. Zkuste se zbavit návyků, které vás omezují.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Máte pocit, že se vaše cíle se vzdalují a vy propadáte skepsi. Vydržte. Vše se brzy obrátí. Nyní vám doporučujeme trpělivost. Dál na sobě pracujte a úspěch se dostaví. Jen to nebude zítra.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Čeká vás pracovní večeře a bude to opravdové gastronomické porno. Nenechte si ale jídlem odvést pozornost a věnujte se business věcem, proto na večeři také jste. Výsledek může být velkolepý!
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Jste single a těšíte se, že si užijete nezávaznou dovolenou? Pozor na zrádné letní lásky, jedna taková by vás mohla potkat. Je pravda, že ale i taková letní láska může být pouze nezávazná, že?
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Malujete si svatbu? Netlačte na pilu a nechte věci volně plynout, možná se něco chystá, tak to nezkažte. I když něco tušíte, dělejte, že nic a chovejte se úplně normálně. Žádost ruku je na dosah, ale pšt.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Už nějakou dobu vás trápí hádka s někým z vašich blízkých. Oba jste však tvrdohlaví a ani jeden se nemá k tomu, aby ustoupil. Popřemýšlejte nad tím, zda je důležitější vaše ego nebo smíření.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Důvěřujte svému vnitřnímu pocitu a vyhněte se přehnané racionálnosti. Můžete se ocitnout v klamavé situaci a vše nemusí být tak, jak se zdá. Věřte svým pocitům a úspěch bude váš.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Konečně jste si dovolili zvolnit, ale dohnat vás k tomu muselo až naprosté vyčerpání. Nemůžete se takto přetěžovat. Až si pořádně odpočinete a nastoupíte zpět do kolotoče každodenního života, zaměřte se především na to, co si vaše tělo žádá.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama