Ako 01

Vánoce jsou pro většinu lidí svátky pospolitosti, hrdinka našeho příběhu ale takové štěstí nemá. Před nedávnem se rozešla s manželem, který si našel mladší partnerku (překvapivě velice podobného typu). Přesto naše hrdinka doufá, že se Vánoce vydaří, a tak bere obě děti na předvánoční nákupy.

Všechno vypadá růžově, až do chvíle, kdy v restauraci narazí na manžela s přítelkyní. Hádejte - dojde k hádce. Starší syn Marek, který odejde z restaurace jako první, ale na maminku s bráchou venku nepočká. A nevrátí se ani domů.

Ako 02

Idea krásných Vánoc se naší hrdince hroutí jako domeček z karet. Marek nebere telefony, policie i otec nejeví příliš mnoho snahy syna najít. Jedna noc v sedmnácti mimo domov - to přece nic neznamená!

Nezůstane ale pouze u jedné noci...

Ako 03

Trauma ale nakonec přinese přece jen jednu dobrou událost. Manžel naší hrdinky se na Štědrý den pohádá se svou přítelkyní a vrátí se zpět k manželce a malému synkovi.

Happy end? Jak se to vezme, strach o Marka je silnější než radost z návratu milovaného muže, který se znovu stává oporou rodiny, jež, po roce beze zpráv, už ani nedoufá, že staršího syna ještě někdy uvidí...

Ako 04

Co se stalo s Markem a zda se ještě někdy vrátí domů? To se dozvíte dnes večer (ve čtvrtek 9. července 2009 ve 20.30 hodin) na TV Barrandov v pořadu Ako som prežil - Ztrateny!

Séria dvanástich hraných filmov inšpirovaných skutočnými udalosťami, ktoré tragicky zasiahli do súkromia viacerých ľudí. Prežité hraničné situácie a chvíle, ktoré sa nedajú vrátiť späť, sú previerkou statočnosti hrdinov. Ich príkladná ľudskosť môže byť inšpiráciou pre nás ostatných... Slovenský seriál TV Joj (2009). V príbehu Ztrateny hrajú: Zuzana Fialová, Martin Mňahončák, Lívia Sabolová a ďalší. Réžia: Albert Vlk.

Fotografie: Archiv TV Barrandov

 

Vyhrajte set-top box!

TV BarrandovMy jsme pro vás připravili s TV Barrandov letní soutěž s pořadem Ako som prežil - sledujte tento poutavý pořad každý čtvrtek od 20.30 na TV Barrandov a přijďte potom odpovědět na naši soutěžní otázku, na níž se odpověď dozvíte právě v odvysílaném dílu.

Pokud budete mít na konci soutěže všechny odpovědi správné, máte šanci vyhrát jeden ze tří set-top boxů, nebo některý z dalších dárkových balíčků od TV Barrandov!

Minulý díl

Smrt, nebo dítě? Těžká volba...

 

Co byste v takové situaci dělala vy? Ztratilo se vám někdy dítě? Co děláte proto, aby se to nestalo - jak moc svoje děti hlídáte?

Reklama