Rozkvetlá příroda je pro někoho důvodem k úsměvu, ale pro celou řadu lidí spíše k pláči. A také k ucpanému nosu, kašli, astmatu, zánětu spojivek, vyrážce, otokům, zkrátka celé řadě příznaků alergie na pyl. Ta může vést dokonce až k anafylaktickému šoku. Proti všudypřítomným pylovým zrnkům vás přitom neuchrání ani zdi vašeho domu. Ale mohly by!

Alergií na pyl trpí 40 procent Evropanů. Stačí pět pylových zrnek na metr krychlový vzduchu, aby u člověka spustily alergickou reakci. Přitom například jediná rostlina ambrozie jich dokáže uvolnit až několik milionů za den. Pyl je zkrátka všude. A neschováte se před ním ani ve svém domě. Stačí otevřít okno, donést si ho z venku na oblečení… Jenže jak vydržet nevětrat, jak radí odborníci, když je venku tak krásně? Řešení existuje.

HYLA GST

Pylu se jen tak nezbavíte

Pylové alergeny jsou velmi lehké. Zůstávají proto ve vzduchu, takže se jich prachovkou zbavíte jen těžko. Jediným řešením je čistička vzduchu. Ta si navíc poradí i s ostatními alergeny. A že jich máme v každé domácnosti požehnaně. Vzduchu, který dýcháme, bychom zkrátka měli věnovat pozornost. A to i v případě, že alergiemi netrpíme.

HYLA GST

Pyl v bytě? Utopte ho!

Pračka a čistička vzduchu HYLA GST pracuje na principu vody a rotačního samočisticího separátoru. Odstraňuje tak jádro nejčastějšího problému. Nevrací pyly ani jemné částice prachu nebo další alergeny zpět do prostoru. Těžké a velké nečistoty jako zrnka písku, vlasy a drobky zůstanou rovnou ve vodě. Alergeny biologického původu jako trus roztočů se ve vodě rozpustí a méně smáčivé částice prachu pokračují v gejzíru vody k rotačnímu samočisticímu separátoru. Ten je vysokou rychlostí oddělí, takže vychází pouze proud čistého vzduchu. Špínu pak jednoduše vylijete a nepěstujete si v bytě žádné další alergeny jako spory plísní a choroboplodné zárodky.

HYLA GST

Podloženo vědeckým výzkumem

Účinnost úklidu Hylou GSTi potvrdil po dlouhodobém terénním výzkumu Prof. Dr.H.G. Obert. Celých 14 měsíců jej testoval přímo v domácnostech lidí s diagnostikovanou alergií. Nejdůležitějším parametrem přitom bylo měření jejich zdravotní kondice. A výsledek? U pacientů došlo k vymizení většiny alergických symptomů. Medikace tak mohla být značně omezena v řádech desítek procent a kvalita života alergiků se výrazně zvýšila.

Aktuální pylové zpravodajství

Dominantním alergenem zůstává pyl dubu, ale potíže má působit také pyl buku, jírovce a ořešáku. Čeká nás také sezóna pylu trav, v nižších polohách už v průběhu tohoto a příštího týdne, ve středních polohách potom během poslední dekády května. Postupně bude přibývat pylu jitrocele a šťovíku. Koncentrace pylu všudypřítomné řepky olejky zůstává na stejné úrovni.

 

Reklama