Bez Karla Gotta by to dneska prostě nešlo! Pojďte si poslechnout jeho šlágr, na kterém spolupracoval s Palo Haberou. Tak jdeme na to!

Posluchačka Fiserovam si přála k dnešnímu svátečnímu dni snídani s mužem. A ne s ledajakým!


Přeji dobrý den,

mám jednu takovou písničku ..... Když muž se ženou snídá.

Tuto písničku mám velmi ráda již od roku 1993. Od tohoto roku každý rok na mé narozeniny tato píseň ohlašuje manžela, který mi přináší
do postele snídani. Kdyby nebylo loňského zdravotního problému manžela (prasklá cévka na mozku), tak by nedávno, to je předevčírem 5.března, kdy jsem oslavila šedesátiny, bylo 20 výročí tohoto „aktu“. Takto je to zatím pouze 19x. Doufám, že příští rok tu 20 společně ve zdraví uděláme.

S pozdravem a přáním hezkého dne!

Čtenářka,
Fiserovam

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou redakce.

Téma dne 8. března 2013: Rádio ŽENA-IN.cz vám hraje k MDŽ

Zpříjemněte si den písničkou! Odpovězte mi na otázku:

  • Jaká písnička se vám hned vybaví, když se řekne: píseň o ženě?

bookSvou odpověď mi pošlete na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Z kapacitních důvodů budu pouštět vždy jen jednu písničku od jedné čtenářky, berte to tedy jako takovou skladbu na přání. Když se náhodou trefíte do písničky, kterou pošle nějaká čtenářka před vámi, nezoufejte, vyberu pro vás jinou písničku od stejného interpreta. Předpokládám, že zájem o téma (jak už to u našeho rádia bývá) bude veliký, tak se nezlobte, když se na vaši písničku vůbec nedostane. Doufám, že vás potěší i písničky pro ostatní čtenářky.

Pozor! Abyste měla šanci na dárek, je potřeba k tipu na písničku připojit i odkaz na YOUtube, kde je k poslechnutí. Můžete také napsat krátký text o tom, jestli máte s touhle konkrétní písničkou nějakou zajímavou vzpomínku.

Příspěvky posílejte nejpozději 8.3.2013 do 14.30 hodin. Později je ještě větší pravděpodobnost, že už nebudou uveřejněny.

Dárek: Jednu ze čtenářek, které si napíší o písničku na přání, odměním pěkným dárkem, knížkou Ivy Málkové a Jany Dostálové: Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí.

Reklama