61d305ae32dc8cl.jpgFoto: Srdce na dlani se souhlasem herců

Komedie Srdce na dlani divákům ukáže, že láska kvete v každém věku. Bolek Polívka si v roli Josefa splní po odchodu do důchodu svůj dávný sen a začne dovádět coby pouliční klaun. Svým šarmem okouzlí Marušku, majitelku pojízdné kavárny. Milostných příběhů ovšem film rozehraje hned několik. V dalších rolích se ve snímku objeví například Matouš Ruml, Jana Pidrmanová, Vladimír Polívka nebo Kristína Svarinská.
 
O natáčení s Bolkem Polívkou se rozpovídala jeho filmová přítelkyně Eliška Balzerová. „Na filmové setkání s Bolkem Polívkou jsem se obzvlášť těšila! Jsme spolužáci, ale společně jsme si spolu na jevišti zahráli před padesáti lety v absolventském představení, kde jsem o něj usilovala se svatebním závojem v rukou. A teď, najednou, po padesáti letech to s Bolkem můžu v milostném poli zkusit znovu. To jsem si přece nemohla nechat ujít,“ prozradila herečka.
 
Kromě lidí budou mít ve filmu svou roli i zvířata. Basseti Váleček a Šalina udělají všechno proto, aby dali velkou rodinu dohromady a u toho se do sebe zamilují. Autorem scénáře a zároveň i režisérem je Martin Horský, který je podepsaný i pod divácky oblíbenou komedií Ženy v běhu v hlavních rolích se Zlatou Adamovskou, Veronikou Khek Kubařovou a Terezou Kostkovou.

Zdroje: Youtube, ČSFD, Press kit Srdce na dlani, Eliška Balzerová

Reklama