Léto v největším českém aquaparku neznamená jen parádní koupání, možnost vydovádět se na tobogánech, v divoké řece a odpočinek ve venkovní zóně nebo ve vodním baru. Děti i dospělí se mohou na chvíli ocitnout v opravdovém akčním hollywoodském filmu s oblíbeným hrdinou Spider-manem

 

aqua

A to ještě před oficiální premiérou filmu v ČR. Aquapalace Praha ve spolupráci s Falconem, distributorem nového filmu Amazing Spider-man, připravil pro dětské i dospělé milovníky filmové postavy několik akcí, kde bude možné vyhrát v  soutěžích na vodě i na souši krásné ceny. Dokonalou iluzi dotvoří i výzdoba v aquaparku, animace na zdech, zavěšení pavoučí muži a další překvapení.

aquapark

Navíc děti do 150 cm, které do aquaparku v Čestlicích dorazí v červenci a v srpnu získají ke své vstupence speciální dárek od Spider-mana.

 Velká zábavní odpoledne s hvězdou filmu Spider-manem se budou konat během prázdnin hned několikrát, a to v sobotu 7., 12., 21., 28. července, v sobotu 4., 11., 18. srpna i 1. září. Každou uvedenou sobotu bude připraveno krásné odpoledne plné snad nejen slunce, ale také her o dárky od Spider-mana, soutěží na vodě i na suchu a samozřejmě hudby a tance.

aqua

 Praktické informace – kudy k nám:

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) - Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

Reklama