K dětství neodmyslitelně patří sladkosti, které máme rádi a na které vzpomínáme. Dokonce vůně či chuť různých dobrot vyvolá konkrétní vzpomínky na místo, situaci, část dne, kdy jsme si ji dopřávali. Jednou ze sladkostí, se kterou jsme se určitě setkali v dětství, stejně jako teď naše děti, je lízátko Chupa Chups. Možná si i vy vybavíte jeho chuť, to jak jste rozbalovali obal lízátka a jak chutnalo první olíznutí…

aLízátko Chupa Chups má za sebou dlouhou historii, první lízátko spatřilo světlo světa už v roce 1958. Značka Chupa Chups je od roku 2006 součástí portfolia italské společnosti Perfetti Van Melle, která patří mezi světové lídry na trhu s cukrovinkami. Přečtěte si zajímavosti o tomto oblíbeném lízátku.

Zajímavosti, které se s lízátky a se značkou Chupa Chups pojí:

Každé třetí lízátko, které se dnes ve světě zkonzumuje, přichází na trh v obalu s nezaměnitelným žlutočerveným logem Chupa Chups, které nenavrhl nikdo méně významný než Salvator Dalí. 

A kdyby všechna lízátka Chupa Chups snědená v jednom roce utvořila řetěz, dokázal by tento řetěz dvanáctkrát omotat Zemi kolem dokola

Chupa Chups je hravá značka s dlouholetou tradicí, oslovující děti, teenagery i rodiče. Jsou známá na celém světě, někde dokonce název Chupa Chups je synonymem pro lízátko.

Produkty Chupa Chups obsahují přírodní a přírodně identické příchutě a přírodní barviva.

Chupa Chups jsou nejen lízátka různých tvarů a příchutí ale také žvýkačky a želé bonbóny.

Chupa Chups lízátko je lídr ve své kategorii a u nás v České republice má 50% podíl na obratu lízátek.

ss

Produkty Chupa Chups se dělí do 3 skupin:

  • Classic – klasické 12g lízátko (The Best Of, Fruit) v různych typech balení
  • Value added – lízátka s přidanou hodnotou (Melody Pops, XXL, Crazy Dips, Surprise)
  • Žvýkačky – novinka od roku 2009 (Big Babol, Cotton Candy, Center Shock)

Jak vám lízátka a další dobroty od Chupa Chups chutnají? Které máte vy nebo vaše děti nejraději? Napište nám o tom pod tento článek.

l

Více na www.chupachups.cz

 

Reklama