profimedia-0420010257.jpg
Foto: Profimedie

Obličej

Emily přiznala, že nedávno podstoupila podle jejích slov „neuvěřitelnou léčbu“, která se nazývá Triple Crown Facial od Joanny Vargas. Měla by napínat svaly na tváři. Ty časem ochabují, a proto potom pleť vypadá unaveně. Jde o kombinaci mikrodermabraze, mikrokurentní terapie a kyslíkové terapie.

Také tvrdí, že je posedlá uklidňujícím pleťovým balzámem Aquaphor Soothing Skin Balm, který je velmi hydratační. „Používám ho každý den a mnohem intenzivněji, když cestuji letadlem. Podle mě jde o jediný krém, který prosakuje až dovnitř. Je to boží dar na zemi!“

Make-up

„Myslím, že moje vnímání krásy prochází skrze umění. Můj otec je totiž malíř a můj manžel o make-upu říká, že je to takové malování prstem na obličej,“ říká Emily. Podle toho také dělá svůj make-up. Snaží se tvář vidět jako malířské plátno, nic nepřehánět a vnímat samu sebe jako umělecký projekt.

Vlasy

Nosit paruky patří momentálně k módním trendům. I Emily je občas nosí a postěžovala si, že jí ničí vlasy. Naštěstí prý chodí pravidelně ke kadeřnici, která o její vlasy pečuje. Například peelingem pokožky.

Parfém

Nikdy si prý nevybírá sladké vůně a sama radí to samé ostatním ženám. Používá Paco Rabanne Pure XS For Her. Prý se díky ní cítí mnohem sebevědoměji.

Tělo

Pokud si myslíte, že Emily je ten typ ženy, která navštěvuje každý den posilovnu, mýlíte se. Je prý závislá na pilátes, stejně jako vévodkyně Meghan. Místo intenzivního tréningu preferuje mírně pomalejší tempo cvičení. Pilátes si dopřává každý den a na jógu chodí jednou týdně.

Ze svého jídelníčku prozradila, že si ráno dopřává vždy kávu bez mléka, ke svačině jí obvykle salát nebo sendvič. Také hodně vaří a sama o sobě říká, že je masožravec. Snaží se ale jídelníček vybalancovat tak, aby dával po zdravotní stránce smysl.

Reklama