takko

Růžová barva v nás evokuje dětství, mládí, nevinnost. Ale proč si ji neužít i v dospělosti? Růžová se stala součástí mnoha zimních kolekcí a vnáší do nich pozitivní náladu. Vyzkoušejte ji také.

Růžová barva není jen pro holčičky předškolního věku. Sluší ženám všech věkových kategorií, ale má svá omezení. Oblečená v růžové od hlavy k patám budete působit poněkud infantilně, ale proč si nepořídit třeba růžovou vestu, bundu nebo mikinu? O doplňcích, jako jsou šály, čepice, nebo plédy ani nemluvě.

pledtakko

Růžová má mnoho odstínů, a když si vyberete ten pravý, určitě neuděláte chybu. Mladým dívkám budou slušet všechny a můžou si ji dovolit i ve velké ploše. Třeba na kabátu, nebo sportovní soupravě na lyže.

binda Takko

Ženy středního a staršího věku už by měly vybírat pečlivěji a pomůže jim k tomu odstín pleti.

  • K chladným tónům pleti půjdou chladné růžové. Nedokážete si je vybavit? Je to jednoduché. Představte si jahody se smetanou, nebo malinový koktejl. S čím je kombinovat abychom jim ubrali na sladkosti? S námořnickou modrou, šedou, nebo vínovou.

vesta takko

 

  • Ženy s černými vlasy a světlou pletí určitě rozkvetou v sytě růžové zvané cyklámen. To je barva pro ně jako stvořená, protože se výborně kombinuje s černou a tmavě šedou, které patří mezi jejich oblíbené barvy.

sala Esprit

  • Ženy se světlou pletí a zrzky by si měly na růžovou dát pozor, ale ani ony se jí nemusí vzdávat. Stačí, když se porozhlédnou po teplých tónech s jemnou příměsí žluté. Pro lepší představu opět malé přirovnání: Růžová barva korálů, nebo meruňkového koktejlu bude pro vás ta pravá. Kombinujte je s khaki, hnědou, nebo barvou slonové kosti a budete mile překvapená.

top Takko

Vybrala byste si z kolekcí Esprit a Takko?

Čtěte také:

Reklama