V milenecký poměr se přátelství mezi Veronikou a Davidem, kamarádčiným partnerem, zlomilo před deseti měsíci. Dala mu to, co postrádal. Jeho vztah totiž právě procházel klasickou krizí po sedmi letech, což ona moc dobře věděla. Nebylo tak těžké zahrát na správnou strunu.

pre.jpg
Foto: Shutterstock

Nemůžu říct, že bych přímo plánovala svést ho. Líbil se mi, to jo. Ale zase taková potvora nejsem. Zkrátka se to tak vyvinulo,“ vzpomíná Veronika na onen osudný večer. Šla tehdy za kamarádkou Dášou, aby ji vytáhla na skleničku. Jenže doma byl jen její přítel David. Pozval ji dál, a k čekání nabídl sklenku. U jedné nezůstalo, až padly veškeré zábrany.

„Bylo to hrozný, Dáša nás načapala přímo u nich v posteli. Nějak jsme přestali myslet. Samozřejmě nás oba vyhodila z bytu. David šel automaticky ke mně a už tam zůstal,“ popisuje vývoj dramatické situace Veronika, která průšvihu ani moc nelitovala. Partnera potřebovala víc než kamarádku. A konečně onoho pana dokonalého měla! Jenže časem si svou výhrou až tak moc jistá nebyla.  

„Nechápu, jak jsem si mohla myslet, že je David super chlap! Dáša se nikdy nezmínila, jak moc je náladový. Chvíli je zlatíčko, ale lusknutím prstů se změní v totálního mrzouta a škarohlída. Nic bych nedala za to, že trpí depresemi. Jenže k doktorovi jít nechce. Dokáže se celý víkend válet před televizí, nic s ním není. Doma po sobě neuklízí, chová se jako idiot. Kromě toho mu v práci hrozí vyhazov,“ zlobí se Veronika a jedním dechem dodává, že k tomu všemu ji nesnáší budoucí tchyně. Jenže z ne úplně uspokojivého vztahu už není tak snadná cesta ven. Je ve čtvrtém měsíci těhotenství.

Čtěte také:

Reklama