Jak jste se seznámila se svým současným či minulým partnerem? Byl v době seznámení volný nebo zadaný? A pokud máte právě nějakého v merku, jak je na tom on? Že je to hloupá otázka? Ale vůbec ne...

svar

Odhoďme stud a světské kabátky a přiznejme si, že nemáme po celý život oči jen pro jednoho, to by snad ani nebylo normální. Lidé jsou odpradávna uzpůsobeni žít ve společenském systému a při volbě partnera mají na výběr, není jim určen jen jeden jediný. Už dávno není výběr podmíněn volbou rodičů či seskupením majetků. Ve svém rozhodování jsme svobodné. Někdy zvolíme dobře, jindy šlápneme vedle… a někdy také šlápneme do vedlejšího revíru. Takový je život.

Mrcha a potvora

...nejčastější přízvisko těch, které se vydaly do onoho vedlejšího revíru. Ovšem je třeba si uvědomit, že téměř vždy jsou k tomu zapotřebí dva. Pokud není zadaný partner proti, není chyba jen v „mrše a potvoře“, něco skřípe i tam naproti. Říkáme obvykle, že:

  • Svinstvo je přebrat manžela nebo přítele své sestře či kamarádce
  • Svinstvo je odloudit od rodiny tátu od dětí
  • Svinstvo je pohrávat si ženatým mužem jako kočka s myší

Ale život není jen procházka růžovým sadem s pevně stanovenými pravidly. Život je věčný boj mezi muži i ženami (a ženami a ženami :)).

A dnes se budeme bavit právě o přebírání!

Můj příběh: Asi to tak mělo být

Nevím, jestli jsem mrcha či potvora, každopádně před dvaceti šesti lety jsem jí v očích jedné slečny určitě byla. Svého činu však nelituji. V osmnácti letech jsem se seznámila se svým budoucím manželem, kterému bylo v té době 23 let a byl zadaný. Jeho přítelkyni jsem znala jen tak povrchně, nebyla to žádná velká kamarádka, nicméně věděla jsem, že ti dva patří k sobě. Já se však bláznivě zamilovala, a tak dlouho jsem „o něho“ usilovala, až jsem ho nakonec dostala. Jestli jsem ho přebrala té druhé? Ano, přebrala. A nelituju toho! Jsme spolu už 25 let, a asi to tak mělo být. Ostatně nebyla jsem na to sama... :)

Téma dnešního dne 2. září 2011 zní: Přebírání partnerů

  • Dokázala byste jít za svou láskou přes mrtvoly?
  • Znáte případ, kdy dívka přebrala chlapce své sestře nebo kamarádce?
  • A nebo ještě dál, už manžela?
  • Jaký je váš pohled na tyto ženy?
  • Zastáváte názor, že na to musí být vždycky dva?
  • Udělala jste něco takového Vy sama? (třeba studentské lásky)

Nebudu vás více trápit otázkami, nechám prostor vašim příběhům, ať už vlastním, nebo těm z odposlechu.  

Vzpomínejte, nadávejte, nebo obhajujte. Na vaše příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Jedna z vás opět obdrží malý dárek: knihu od londýnského autora Davida Whitehouse s příznačným názvem k dnešnímu tématu: Postel a pleťové čistící mléko od kosmetiky Ryor – abyste měly krásnou pleť za každých okolností. :)

darecekk

 

 

Reklama