Zjistíte to asi až po narození miminka, ale výběrem praktické přebalovací tašky, kabelky či batohu je vhodné zabývat se víc než čímkoliv jiným. Oblíbená německá značka Lässig, lídr v prodeji doplňků pro maminky a děti v západní Evropě, nabízí ve své kolekci Lässig FAMILY stylové přebalovací tašky. Po vyndání příslušenství je využijete i ve chvíli, kdy vyrazíte sami bez miminka, a dáte do nich místo plenek třeba notebook.

t1.jpg

V nabídce značky Lässig si můžete vybrat z několika typů přebalovacích tašek a batohů vyrobených z různých, ale vždy primárně ekologických materiálů. Kromě nich má značka Lässig v nabídce produkty, které využijete na nákupech, krátkých procházkách i delších výletech. Casual Conversion Buggy Bag je lehká multifunkční taška s prostornou hlavní kapsou, dvěma síťovanými kapsami na přední straně a malou kapsou na zip uvnitř. Díky háčkům ji snadno připevníte na kočárek, ale během chvilky ji můžete proměnit také v batoh či tašku přes rameno. Vybrat si můžete ze dvou vzorů.

t6.jpg

Produkty značky Lässig se vyznačují vysokou úrovní zpracování a zároveň praktičností. Materiály, ze kterých jsou vyrobené, mají špičkovou kvalitu a odolnost, firma dbá také na ekologičnost a nadčasový design. Přebalovací taška z jejich dílny, Tender Conversion bag, splňuje všechny tyto požadavky. Byla označena známkou VEGAN, kterou získávají jen takové výrobky a doplňky, které neobsahují žádné zvířecí složky. Luxusní multifunkční taška s podobou pravé kůže (můžete si vybrat z barvy camel nebo anthracite) má dobře organizovaný vnitřní prostor a disponuje také voděodolnou přihrádkou na mokré věci, držákem na lahev, přihrádkami na jídlo a omyvatelnou přebalovací podložkou. Podle potřeby ji díky háčkům můžete vozit na kočárku, ale také nosit jako batoh či tašku přes rameno.

t5.jpg

Pokud spíš než luxusní preferujete sportovní a praktické doplňky, vyberete si od značky Lässig moderní batoh Green Label Tidy Talent Backpack. Získal textilní značku Waste2Ware, pod kterou jsou vyrobené produkty šetrné k životnímu prostředí. K jejich výrobě je využíván plastový odpad včetně plastů vylovených z oceánu. Batoh má velmi důmyslně promyšlený úložný prostor se dvěma hlavními prostornými částmi, přihrádkou na přebalovací pomůcky, voděodolnou kapsou na mokré věci, omyvatelnou přebalovací podložkou, držákem na lahev, kapsičkou na dudlík v ramenním popruhu a přihrádkami na svačinky. Batoh využijete i pokud patříte mezi pracující rodiče - disponuje totiž kapsou na notebook a dokumenty. Zadní část a ramenní popruhy má vypolstrované, takže se vám bude velmi pohodlně nosit. Snadno jej připevníte na rukojeť kočárku.

t3.jpg

Velmi praktická je v neposlední řadě “pikniková” taška Casual Insulated Buggy Shopper, která je určena k přepravě jídla a nápojů. Díky hlavní izolované přihrádce a poutkům pro umístění lahviček a skleniček s potravinami či pitím můžete být klidní, protože vše přepravíte v čerstvém a nepoškozeném stavu. Vedle hlavní kapsy obsahuje vnitřní kapsičku na zip, skládací shopper a vnější kapsičku na zip. Kromě připevnění na kočárku ji můžete nosit také jako nákupní tašku přes rameno nebo v ruce.

t4.jpg

Německá značka Lässig je lídrem v prodeji doplňků pro maminky a děti v západní Evropě. Jejich výrobky se vyznačují velmi vysokou úrovní zpracování a také praktičností, díky které si výrobky této značky oblíbili zákazníci ve více než padesáti zemích světa. Materiály se vyznačují nejen špičkovou kvalitou a odolností, ale také ekologičností a nadčasovým designem. Více informací na webových stránkách, Facebooku, Instagramu. Na český trh dodává produkty značky Lässig firma Babypoint.

Reklama