Labyrint obřích kostek na Piazzettě Národního divadla, divadelní představení a jedinečné instalace v ulicích centra Prahy, zábavný a kreativní program pro děti a hlavně pestrobarevná mozaika umění z celého světa na výstavě ve Veletržním paláci Národní galerie.

pq

To a ještě mnohem více je možné navštívit během posledních dní mezinárodní přehlídky Pražského Quadriennale, které trvá už jen do neděle 26. června. Mraveniště vytvořené ve Veletržním paláci reprezentanty více než šesti desítek zemí nabízí jak artefakty s vůní exotických dálek, rituály a představení či interaktivní instalace, tak důmyslné expozice vyžívající nejmodernější technologie.

pq

Co země, to odlišný přístup k přiblížení nejaktuálnějšího dění v oblasti divadla v mnoha jeho podobách. Veletržní palác nabízí dále vedle programu pro děti i nepřehlédnutelnou výstavu kostýmů vytvořených z netradičních materiálů. Kostky na Piazzettě Národního divadla doslova pohltí návštěvníky v bludišti divadla, tance i výtvarného umění.

pg

Na Pražské Quadriennale je možné zakoupit jednodenní či dvoudenní vstupenky. Výstava ve Veletržním paláci a Pražské křižovatce, kde je umístěna Architektonická sekce, jsou otevřeny vždy od 10.00 do 20.00 hodin. Boxy na Piazzettě jsou otevřeny každý den od 11.00 do 19.00 hodin.

Více informací na www.pq.cz.

 

 

Reklama