Lehký a ergonomický školní batoh, penál, temperové barvy, box na sešity, množství pastelek, per a tužky. Povinnou školní výbavu už jistě vaše děti mají, ale některé věci je potřeba dokoupit i v průběhu školního roku. Někdy je obtížné najít volný čas, ve kterém lze vše zařídit. Se vším výše zmíněným si hravě poradí virtuální asistent Timi.

backtoschool-lowres-2.jpg

Český startup myTimi si klade za úkol jediné: efektivní využívání času a vysokou úroveň služeb. V uspěchané době vsází na to, že lidé rádi přehodí své starosti na někoho dalšího a bez stresu si pak užijí alespoň chvilku volného času. I proto lze Timiho kontaktovat telefonicky, ale také přes email a na FB Messengeru.

To samé platí pro mimoškolní aktivity. „Víme, že mnoho rodičů je v práci ve stresu kvůli tomu, že jejich dětem už skončila škola a oni se nemohou vrátit z práce brzo domů. Timi jim může pomoci naplánovat kroužky a následně do nich děti také zapsat. To vše dle časových potřeb, jaké vyhovují rodičům,“ říká Jan Skovajsa, ředitel myTimi.

Při registraci získají nový zákazníci 300 korun kredit zdarma a mohou ho využít dle svého uvážení. Pro rodiče může být ideální Timiho služby otestovat právě s příchodem školního roku. Stačí mu předat seznam školních pomůcek a pokud jím rodiče nedisponují, mohou Timimu bez jakýchkoliv obav zadat úkol mnohem rozsáhlejší. Například ať zjistí, co děti v daném ročníku potřebují, a ať vše za nejlepší ceny sežene a doručí až ke dveřím.

Reklama