Léto má být plné zábavy! Pokud máte malé děti, jistě víte, že kromě venkovních radovánek děti milují aktivity, do kterých se zapojí i rodiče. Co takhle si zahrát společně společenskou hru? Při chvílích spojených s radostí ze hry si celá rodina užije spousty zábavy. Večery na chalupě či na dovolené, chvíle, kdy není venku hezky, můžete propojit se zábavnými hrami od firmy Hasbro – připravili jsme pro vás několik zajímavých novinek a tipů, které jistě oceníte. Navíc hledáme maminky, které hry s dětmi otestují a napíší nám své recenze. Ty pak zpracujeme do dalších článků pro vaši inspiraci – jaké hry můžete s dětmi v létě hrát. Vadí vám, že vaše děti hrají online hry? Pak jim dejte jinou možnost – zahrajte si s nimi hru, do které se zapojí celá rodina, a užijete si při ní spoustu legrace. 

Jaké hry máme pro vás připravené na testování?

Toilet Trouble – aktuální novinka

hra

Sdílejte okamžiky plné napětí a dětského smíchu při hraní hry Toilet Trouble! Hra má velmi jednoduchá pravidla. Hráči střídavě točí ruletou v podobě toaletního papíru, poté spláchnou tolikrát, kolikrát jim ruleta ukázala a u toho se dívají do mísy. Čím víckrát splachujete, tím pravděpodobnější je šance, že vás záchodová mísa postříká vodou! Poslední hráč, který zůstane suchý, vyhrává. Hra při splachování toalety vydává zábavné zvuky. Je určena pro 2 a více hráčů a děti od 4 let. Zábavou hru Toilet Trouble si zamilují všechny děti i dospělí! Tuto hru otestují 4 maminky.

 

Monopoly Junior

hra

Monopoly Junior je skvělá a rychlá dětská hra, která učí děti logicky uvažovat, plánovat a spolupracovat. Ožívají v ní oblíbené figurky z klasické hry v roztomilé dětské podobě. Děti! Nakupujte, obchodujte, sbírejte Monopoly peníze, berte karty Šance a staňte se vítězem hry Monopoly Junior! Tuto hru otestují 4 maminky.

 

Monopoly Junior Frozen

hra

Rozmrazte své zmrazené přátele v této Disney Frozen tematické hře Monopoly pro děti! Rychlá hra na obchodování s oblíbenými postavami z filmu Ledové království. Děti se připojí k Anně, Else a Olafovi na dobrodružné cestě přes Arendelle. Cestou kupují nejkouzelnější místa. Ten, kdo nasbírá nejvíce peněz, nechá roztát zmrazené srdce a vyhraje! Bavte se s celou rodinou v zábavné verzi Monopoly Junior Frozen! Tuto hru otestují 4 maminky.

 

Monopoly Here and Now

hra

 

Vlastněte nejoblíbenější města světa! Velmi populární hra Monopoly přichází s rychlou tryskovou edicí Monopoly Here and Now Světová edice. S hrou se podíváte na 22 nejlepších míst po celém světě a vašim cílem bude nasbírat razítka do svého pasu dříve než soupeři. Víte, v jaké zemi je nejvíce jízdních kol nebo jaké je nejdražší umělecké dílo všech dob? To vše a spoustu dalších zajímavých údajů o světě se dozvíte na kartách Šance a Pokladna. Ta nejlepší zábava může začít tady a teď, protože s novými Monopoly procestujete celý svět! Tuto hru otestují 4 maminky.

 

Twister

hra

Hra, která vaše tělo zauzluje a zabaví ještě víc! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své soupeře. Zábava na dospěláckou party i pro děti, které si potrénují koordinaci pohybů. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává! Tuto hru otestují 2 maminky.

 

Jenga

hra

JENGA je hra plná napětí a zručnosti rukou. Postavte všechny kvádry na sebe a vytvořte věž. Pak postupně jednu za druhou vytáhněte a umístěte ji nahoru, abyste věž ještě zvýšili. Jak ale dokážete odolat síle gravitace? Je vaše ruka dostatečně pevná, abyste celou věž neshodili? Pokud ano, vyhráli jste hru JENGA! Obsahuje 54 kvádrů Jenga z tvrdého dřeva a pomůcku na stavění. Tuto hru otestují 2 maminky.

Jak se zapojit do testování?

Pokud se chcete zapojit do testování, vyplňte nám tuto anketu s tím, že označíte, jakou konkrétní sadu máte zájem se svým dítětem testovat. Pokud vás vybereme, potřebujeme, abyste nám testování také zdokumentovaly – kromě recenze vás poprosíme také o fotky, jak vaše dítě tvoří, jak si hraje, co pěkného se mu povedlo. Vaše recenze zpracujeme do článku a dáme je i na Facebook. Těšíme se na vaše testování a na výsledky!

Anketu najdete po kliknutí na tento odkaz.

Pro vyplnění musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená //zena-in.cz/registrace.php

Zajímavé stránky: www.facebook.com/monopolyczsk