Další příspěvek nám poslala čtenářka kukátko. Ta měla o prázdninách doma vnoučata.

Moc děkuju, milé kukátko. Je skvělé mít rodiče, kteří mohou hlídat vnoučata. Taky je mám, naše děti bývají u babičky a dědy skoro celé léto.


Naše jarní prázdniny už skončily. My i naše dcery bydlíme v jiném okrese a tak jsme vlastně zažili troje jarní prázdniny. Jedny byly u nás, když jsem celý týden nepotkávala děti s taškami při mé ranní cestě na nákup. Pak je po dva týdny měla naše vnoučata. Škoda, že je nemají ve stejný čas a nemohou se u nás sejít pohromadě. Takhle to bylo na etapy. Naštěstí byl aspoň sníh a tak se mohly děti vyřádit venku. Pokud u vás prázdniny teprve budou, přeji vám ať si je ve zdraví užijete. A pokud už je máte za sebou, není proč smutnit. Za tři týdny jsou tu velikonoční.

S pozdravem kukátko

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Fototématem dnešního dne jsou: Jarní prázdniny.

  • Kde jste byli na jarních prázdninách?
  • Jezdíte na hory, do tepla, nebo odpočíváte doma?
  • Stalo se vám něco zajímavého během jarních prázdnin?
  • Zkazilo vám něco jarní prázdniny (nemoc, úraz...)?
  • Umíte o dovolené opravdu odpočívat?

Podělte se s námi o vaše zážitky! Těším se na vaše povídání, ale hlavně na fotky z jarních prázdnin. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá vitaminy pro děti - Marťánci od fimy Walmark a sadu pro francouzskou manikúru od AVONU. Příspěvky posílejte dnes, 5. 3. 2013 nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: JARNÍ PRÁZDNINY

tema

Reklama