Prázdniny tu budou co nevidět a s nimi splnění různých dětských snů.
Nejeden uličník nebo slečna si ve své fantazii představuje, jak se bude o prázdninách prohánět na bezva kole.

Školní taška spolu s učením poletí na dva měsíce do kouta a malí rošťáci se budou plně věnovat svým prázdninovým dobrodružstvím. A k nim patří i pohyb.
A pořádné prázdniny, to jsou přece prázdniny venku v přírodě.

A chodit se svými kamarády pěšky? Proč, když mohou jet na kole!

Malí „páni kluci“ dbají hlavně na to, aby mělo kolo hodně rychlostí a moderní design, holky zase sní o pěkné barvě a lehkosti šlapání.
Jak vyhovět všem dětským přáním?
Jednoduše. Vybírejte z nabídky dětských kol Author.
Je to značka, která má vynikající zvuk i pověst, protože nabízí kola, příslušenství i doplňky pro všechny: od zapřísáhlých sportovců po úplné cyklistické laiky. V dětských kolech můžete vybírat z následujících modelů.

Pro ty nejmenší školáčky je určen typ COSMIC velmi lehké kolo, váží necelých deset kilogramů, má dvacetipalcová kola, 6 rychlostí a moderní tvar.

O něco starší děti si určitě vyberou mezi tzv. tříčtvrtečními koly s čtyřiadvacetipalcovými koly a 18 rychlostmi, kterými jsou modely ULTIMA, LIMIT, SIGNAL a MATRIX.
Kolo ULTIMA je vhodné zvláště pro děvčátka díky svému „dámskému“ rámu, má 18 rychlostí.
Starší děti už se nespokojí s dětskými kolečky a touží po kole opravdovém, „dospělém“. Pak je nutné, stejně jako když si vybíráte kolo vy sami, rozhodnout se, jaký typ kola bude pro dítě nejvhodnější.: jaké terény musí kolo zvládnout, kde nejčastěji se bude dítě na kole pohybovat. Určitě si nechte si poradit v odborné prodejně.

Teď máte možnost zapojit se do soutěže „Kolo za vysvědčení“ o jedno dětské tříčtvrteční kolo Author Matrix, která právě dnes začíná ZDE .

Pokud budete mít štěstí, bude se vaše dítě už tyto prázdniny prohánět na novém a zcela určitě úplně báječném kole značky Author.  

      
Reklama