Ať už se vaše dítě chystá v září poprvé do školy, již do ní nějaký ten čas chodí nebo máte doma teprve předškoláka, vězte, že pomyslnou vstupní bránou do dětského království jsou dveře.  Které myslíte, že by se líbily vašim dětem?

Model Harmonie 83 je díky svému univerzálnímu CPL provedení v bílé hladké barvě vhodný do dívčího i chlapeckého pokoje. Dveře jsou k dostání s plnou i prosklenou výplní. Úzký skleněný pruh zajistí dostatečné soukromí a zároveň rodičům umožní alespoň částečně kontrolovat, jaké lumpárny se odehrávají uvnitř. Lze vybrat z průhledného nebo jen z průsvitného skla.
5de8e6316288cobrazek.png
Dveře Harmonie 82 v dubovém dýhovém provedení projdou celým dospíváním dítěte a díky svému univerzálnímu designu najdou uplatnění v jakémkoliv interiéru. Přírodní zpracování dodává místnosti uklidňující vzhled a možnost jej sladit s nejrozmanitějšími doplňky. Úzká skleněná výplň Sapelux dětský pokoj prosvětluje.
5de8e646980faobrazek.png
Pro teenagery můžete zvolit atraktivní industriální provedení Domino 63 v dekoru beton timber, který imituje betonový povrch.
5de8e658d68daobrazek.png
Dveře Swing 47 vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Hladkému bílému stylu dominují dvě skleněné výplně s barevným digitálním potiskem s motivem soviček. Navíc je na výběr z více motivů pro holky i kluky. Skleněná výplň je vyrobená z bezpečnostního kaleného skla odolného proti rozbití.
blobid0.png
Veškeré uvedené modely dveří jsou značky Sapeli, mnohem více naleznete na www.sapeli.cz
5de8e6937c595obrazek.png
5de8e6ab2fce5obrazek.png

Reklama