Milá redakce i ženy-in,

den blbec mě občas přepadne a většinou se mu pak s chutí zasměju. Letos nás ovšem přepadly prázdniny blbec a vážně stály za to. Nejprve se se zápalem plic postupně vystřídal starší synek, manžel i mladší synek a tuto sobotu jsem, šikulka šikulkatá, tak vhodně scházela ze schodů, že následoval pád a vyvrtnutá noha. Naštěstí se noha za chvilku umoudřila a já celé odpoledne vesele a bez problémů štrádovala.

Jenže večer už se mi bolestí zatmívalo před očima a celkem krotce jsem dovolila manželovi, aby mě odvezl do nemocnice. Tak jsem si ty naše povedené prázdniny, snad aby mi to nebylo líto, zpestřila dvojitým komplikovaným výronem, mám na deset dní nechodící sádru, stěhuji se s dětmi k rodičům a budu bez počítače, bez internetu i bez mého oblíbeného soutěžení na ženě-in.

Proto, milé dámy i čtoucí pánové, hezky soutěžte, sbírejte bodíky, pište své příběhy, vyhrávejte krásné dárečky. Jestli mi pak někdy zbyde čas, s chutí si to všechno zpětně přečtu.

A hlavně na sebe dávejte pozor!

Vaše nechodící anas


Děkujeme za příspěvek i za přání a přejeme brzké uzdravení!

Také zažíváte spíš dny než jeden den blbec, milé ženy-in? Způsobily jste si při něm nějaký úraz? Napište nám o tom a třeba protrhnete smůlu a alespoň vyhrajete!

redakce@zena-in.cz

Reklama