Chcete jet na dovolenou, ale stále jste se nerozhodli kam? Chtěli byste vyzkoušet něco nového, odpočinout si a načerpat sílu do dalších dní a přitom nechcete cestovat letadlem nebo trávit dlouhé hodiny v autě?

Mšené

MÁME PRO VÁS IDEÁLNÍ TIP NA LETOŠNÍ DOVOLENOU

MšenéZavítejte do malebných rodinných lázní nedaleko Prahy. Tyto malé české lázně jsou příjemným útočištěm nejen pro všechny klienty, kteří si potřebují léčit své neduhy především pohybového ústrojí, ale také pro uspěchané manažery, maminky s dětmi, babičky i dědečky. Zkrátka pro všechny, kteří potřebují znovu dobít energii a načerpat nové síly.

V nabídce lázní naleznete nejen tradiční lázeňskou léčbu hrazenou pojišťovnami, ale také regenerační týdenní a víkendové pobyty. Vybrat si můžete z mořských či čokoládových víkendů, nechybí ani pobyt Lázně na zkoušku. Ve své nabídce mají lázně nepřeberné množství koupelí, masáží, peelingů či zábalů, ale také nezapomínají na tradiční rehabilitační cvičení, bazénovou terapii a parafin. Klienti zde mohou využít také nabídky wellness s pedikúrou, manikúrou, kosmetikou, kadeřnictvím i saunou.

Lázně Mšené nabízejí v měsíci červenci 2012 lázeňské pobyty za bezkonkurenční ceny se slevou až 50% z ceny!

Náš tip:

Víkend splněných přání

Pobyt se slevou až 55 %!  Odpočiňte si již za pouhých 1.368 Kč!

Cena zahrnuje ubytování s polopenzí na víkend.

Během víkendového pobytu můžete zdarma parkovat na uzavřeném parkovišti, zahrát si Petangue, ping-pong, půjčit si kolo nebo využít tenisový kurt.

Ale jaký by to byl pobyt v lázních bez lázeňského programu?

Mšené

K uvedenému ubytování a stravě si můžete zvolit jeden z pěti balíčků lázeňských procedur a vychutnat si tak čokoládové procedury, medové, mořské či bylinné. Více o pobytu Víkend splněných přání si můžete přečíst na internetových stránkách www.msene.cz.

Mšené

Těšíme se na shledanou o prázdninách v Lázních Mšené, www.msene.cz

Reklama