seznam.jpg
Foto: Shutterstock

Beran
Léto si užijete tak, jak se patří. Budete cestovat po Česku, ale zavítáte i do zahraničí a budete obklopeni jen lidmi, co vás mají rádi. Ze svého života jste vyřadili toxické osoby a jedině vám to prospělo. Po zdravotní stránce si také budete pískat, protože už možná i zapomenete, kdy jste byli naposledy nemocní a veškeré bacily se vám vyhnou obloukem. Dokonce i vztah se stávajícím partnerem se o dost zlepší, a pokud jste singl, buďte obezřetní, někdo se kolem vás začne motat.

Býk
Pozor na rodinné hádky, letos k nim budete inklinovat. Ve vaší rodině se možná objevuje někdo, kdo vám už delší dobu leze na nervy, ale vaším úkolem je se nenechat vyprovokovat a naopak zachovat chladnou hlavu. Pokud se vám to nepovede, může to skončit nejen jedním rozporem a dokonce roztržkou s lidmi, o které byste rozhodně nechtěli přijít.

Blíženci
Léto možná budete trávit pracovně, ale abyste to vydrželi ve zdraví, zaměřte se na sebe. Nasaďte jídelníček bohatý na živiny a najděte si sport, který vás bude bavit. Přes léto se dostanete do takové formy, ve které jste v životě nebyli a pohyb vás začne nečekaně bavit. Využijte dobrého období a udělejte si prázdniny aktivní, i když je budete muset spojit s prací. Ve finále vám to až tak nebude vadit, protože se naučíte odpočívat aktivně a být díky tomu i víc produktivní.

Rak
Nepodařilo se vám porazit jarní únavu a táhne se až do léta? Rychle s tím něco udělejte, abyste se nedostali až k únavovému syndromu, ten totiž vzniká z přecházení únavy. Buďte sobečtí a myslete taky jednou sami na sebe. Dejte se dohromady a dělejte to, u čeho totálně vypnete.  A je jedno, jestli to bude čtení knih, manuální práce na zahradě nebo trávení času s rodinou.

shutterstock-718707103.jpg
Foto: Shutterstock

Lev
Hvězdy při vás budou v létě stát hlavně v milostné oblasti. Pokud už dlouho nikoho nemáte a snažíte se hledat na seznamkách, vzdejte to. Teprve až přestanete hledat, se někdo objeví a bude to stát za to. Záleží už jen na vás, jestli si lásku z léta udržíte, nebo zůstane navždy jen letním románkem. Pokud by to ale měl být někdo z práce, ruce od něj pryč, to nevěstí nic dobrého a jen si zkomplikujete život.

Panna
Pokud jste bezdětní, nic hrozného vás nečeká, můžete být v klidu, ale pokud jste v životním období, kdy máte doma puberťáky, teprve vám začne peklo. Děti se budou nudit, takže pokud je nezaměstnáte, těšte se na jeden průšvih za druhým, který budete muset řešit. Po zdravotní stránce to také nebude ideální, takže pokud se vše spojí dohromady, dejte si pozor, abyste z toho ještě vážně neonemocněli. Dobrou zprávou je, že na nic nebudete sami a budete cítit podporu od blízkých.

Váhy
Tvrdě jste pracovali a dostali jste nečekanou finanční prémii ve vysoké výši. Přispějte si na dovolenou, protože si ji zasloužíte, ale většinu peněz vložte na spořicí účet, ještě se vám úspory budou hodit. Budou se vám navíc i zhodnocovat, takže penízky budou přibývat. V práci ale nepolevte, abyste dokázali, že si to opravdu zasloužíte.

Štír
Dostane se vám velké množství energie, kterou vložíte do nového pracovního projektu. Teď je na to ideální chvíle, pozor ale, abyste měli i dost energie fyzické, ta je také potřeba. Pracujte tvrdě, ale pamatujte, že tělo potřebuje také odpočívat a zaměstnat se jinak než jen prací. Při takovém pracovním vytížení si dovolte alespoň týden nerušeného volna.

Střelec
Inklinujete k častému střídání vztahů? Je dost pravděpodobné, že letos v létě jeden skončí, ale nezoufejte, v dálce se už chystá nový, který má potenciál k tomu, vydržet i po dlouhá léta. Je konečně čas se usadit a možná i založit rodinu? Jít do hypotéky a pořídit si vlastní bydlení? Zamyslete se nad budoucností a udělejte velký krok kupředu.

shutterstock-133463087.jpg
Foto: Shutterstock

Kozoroh
V létě o prázdninách vás přepadne nuda. Znamení, abyste si našli novou oblíbenou aktivitu. Naučte se programovat, zvelebte si zahradu, vařte nová jídla nebo se dejte do nového sportu. Je úplně jedno, co nového zkusíte, ale věřte, že vás to chytne a z nové aktivity se stane koníček, který vás bude držet ještě hodně dlouho. A ne, gaučing se nepočítá.

Vodnář
Konečně jste se dočkali a vyrazíte na dlouhou vytouženou cestu do destinace, kam jste se už nějakou dobu chtěli podívat. V práci budou stát na vaší straně a v cestě vás podpoří, což je jediné, z čeho jste měli obavy. Teď můžete všechno hodit za hlavu a bez pochybností vyrazit. Čekají vás nové zážitky, zajímavá gastronomie a poznávání nových lidí. Cestování vás chytne a budete chtít víc a víc. Ale zase se uklidněte, čeho je moc, toho je příliš.

Ryby
Měli jste těžké období hlavně po psychické stránce, takže si v létě zasloužíte hodně odpočinku, tělo už vám dává najevo, že ho potřebujete. Dostanete se na místo, kde vám bude skvěle fyzicky i mentálně a budete se cítit jako na obláčku. Přijdou nové nápady a energie budete mít na rozdávání. Tuhle energii se snažte načerpat a uschovat co nejdéle, ještě ji budete potřebovat. Hlavně v zimních měsících.

Zdroj: Linda Zdražilová

Reklama