Myslete na cestách na zdravý a pohodlný spánek malých dětí a soutěžte s námi o cestovní postýlku od Chicco!

Protože už je léto a prázdniny za dveřmi, všichni už se těšíme, jak si s dětmi užijeme pobyt v přírodě na chatách, chalupách a dovolených. Pokud cestujeme s malými dětmi, musíme řešit odpověď na otázku, kde budou spát. Ve většině případů je velmi "nemobilní" brát s sebou na cesty postýlku, kterou máme doma. Při tom spaní malých dětí je činnost, kterou, na rozdíl od nás dospělých, děti vyžadují velmi často.

Malá miminka prospí i přes den mnoho hodin a batolátka chodí spinkat alespoň po vydatném obědě. Jejich vyvíjející se organismus potřebuje spánek k tomu, aby si odpočala a pěkně rostla. A my rodiče musíme dbát na to, aby jejich spánek byl zdravý.

S tím souvisí i kvalita postýlky, ve které dítě spí.
Naším tipem, který na svých cestách zajisté oceníte, jsou dvě postýlky pro naše nejmenší od firmy, která rozumí dětem, od Chicco.

Jsou to postýlky, které plně splňují kritéria jako je pevnost, odolnost, správná poloha zádíček, pohodlí a čistota.
První postýlkou je cestovní postýlka LULLABY s přebalovacím pultem, která se hodí i pro nejmenší miminka díky přebalovacímu pultu, který je součástí postýlky. Tuto postýlku můžete převážet složenou v tašce a pro spaní dítěte ji velmi jednoduše rozložit. Postýlka je vybavena jednoduchým a rychlým rozkládacím systémem. Pomocí tlačítek umístěných po stranách se jednoduše složí a rozloží. Postýlka je vybavena dvojím bezpečnostním systémem proti náhodnému složení, takže se vám nemůže stát, že by se postýlka, díky aktivitě vašeho dítěte a jeho pohybu v postýlce, sama začala skládat. Je velmi pevná a bezpečná. Síťované boční strany jsou ideální jak pro hlídání dítěte, tak pro dobrou větratelnost postýlky. Je doplněna o dvě kolečka, takže se s ní dá snadno manipulovat a přemísťovat ji podle potřeby. V postýlce je polstrovaná matrace. Přebalovací pultík lze v případě, že jej nepoužíváte, sklopit na bok postýlky.

Druhou postýlkou od firmy Chicco je postýlka CADDY s taškou. Je to nejzákladnější model z řady Chicco cestovních postýlek. Je praktická, lehká a bezpečná. Celá se dá složit do praktické tašky. Také se velmi snadno rozkládá a skládá, díky jednoduchému systému. Je pevná, bezpečná, má dvojí zabezpečení proti náhodnému složení. Má síťované boční strany a vyrábí se v několika potazích.

Cestujete s mrňouskem a ještě nemáte cestovní postýlku?
Zúčastněte se naší soutěže, odpovězte správně na soutěžní otázku a uvidíte, štěstí se může usmát třeba zrovna na vás!

Více informacích o výrobcích Chicco najdete na stránkách www.chiccocz.cz